raty 0% - euro, mm, saturn - gdzie jeszcze?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie ma takiego banku na świecie która za darmo daje 0%.
Koszty zawsze są ukryte.
Nawet przepisy banku nie pozwalają dać kredytu na 0% .
Nawet między bankami zawsze jest Wibor!!!

Widać że nie znasz mechanizmów rynkowych.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Faktura może być na osobę która bierze kredyt. Tylko i wyącznie. Jezeli to Twoja działalność, to dostaniesz, ale np żona, mąż to nie.
 

yamah

New member
Mam krótkie pytanie: gdzie wezmę na raty 0% i dostane fakturę ?
w euro dostane imienną bez nip-u


Nigdzie nie weżmiesz:fool: to jest totalna bzdura 0%.
Próbowałem w Euro,MM,MediaE każdy po konsultacji z bankiem naliczał procent:twisted:
pomimo czystego BIKu oraz mojej propozycji na kontakt z ING,EuroBank,Lukas gdzie miałem wcześniej kredyty i ich propozycje(tych banków)na następne pozyczki.
Także próby z emerytem dawały ten sam efekt:fool:%%%
 

pestek

New member
nie ma takiego banku na świecie która za darmo daje 0%.
Koszty zawsze są ukryte.
Nawet przepisy banku nie pozwalają dać kredytu na 0% .
Nawet między bankami zawsze jest Wibor!!!

Widać że nie znasz mechanizmów rynkowych.

Jak chce kupic TV to nie ide sie najpierw uczyc ekonomi, która zreszta nauką nie jest bo nie ma w niej rzeczy pewnych tak jak np. w matematyce, tylko dokunuję prostych obliczena matematycznych by sprawdzic ile mnie ten TV wyniesie. I jesli jeden sklep daje mi w takiej cenie ze nawet po rozlozeniu na raty wychodzi najtaniej to średnio mnie interesuje gdzie owe "koszty ukryte" on czy tez bank zawarli. Wynika z tego ze inni zarabiają na marży wiecej.
Jesli sie okaże w przyszłości ze w jakis sposób zostałem naciągnięty albo nie umiem czytać umów to podziele sie tutaj tym doswiadczeniem.
 

Morpheush

New member
To sa rzeczywiste raty 0% dla klienta, ale to nie oznacza, ze bank nic na tym nie zarabia, owszem zarabia tylko, ze te odsetki za klienta placi sprzedawca, dzieki umowie podpisanej z bankiem pewnie ma nizsze odsetki niz by mial zaplacic klient. A sprzedawca potem oczywiscie odbija sobie te poniesione koszty, raz zarabia na wiekszej sprzedazy ( 0% przyciaga klientow), a dwa narzuca zwykle wieksze marze na towar. Choc nie jest to rownomiernie rozlozone, jedne rzeczy mozna kupic po okazyjnych cenach a inne sa drozsze niz w innych sklepach. Dlatego tez w tych sklepach 0% najczesciej warto kupowac na raty ale placac gotowka odrazu juz niekoniecznie bo sie poczesci finansuje tych co kupuja na raty 0%.
Ot i to caly sekret rat 0%
 

fnw

New member
Dokładnie tak jak pisze kolega powyżej - nigdy żaden bank nie dał coś komuś za darmo !! zauważcie promocje np w MM - RATY 0% a po tygodniu PRAWDZIWE RATY 0% - wówczas za gotówkę nic się nie opłaca kupować bo ceny produktów wszystkich bez wyjątku są odpowiednio zawyżone !! Jak są faktycznie dobre promocje albo wyprzedaże nie ma wówczas rat 0% ... to o czymś świadczy ...
 

Dejf

New member
istnieją raty 0 %, oczywiście, że tak.

z tym, że sklep zabezpiecza się tak, że daje wyższe ceny, także prowizje bankowi on sam płaci a i tak zarabia.

Pytanie, czy lepiej kupić przykładowy tv w sklepie na raty za 1500 i w efekcie zapłacić 1900
czy wziąć np. w rtv agd za 1999 na raty 0 %.
to już każdy sobie może wybrać jak mu wygodniej (ilość rat ma dla wielu kluczowe znaczenie)
 

czaki1981

New member
Może troche odkopuje, ale ostatnio ogladałem sobie toshibe 46" vl 748 w euroagd, Cena przy 10 ratach 0% 4199 czyli 10x419,9 zł, a potem byłem jakoś 3 dni pożniej i patrze ten sam tv raty 0% ale 40rat i tv kosztował 4499. To sa własnie te raty 0%. Dodam jeszcze ze w saturnie był weekend bez vat i ten sam tv kosztował 5000 bez 1zł :). Super promocje. Ale ludzie sa naiwni i wierza w to. Kiedys kupiłem buty ECO dałem 300zł byly super rok pozniej poszedlem do tego sklepu a tam przecena na te buty z 460 na 300zł :). Jeszcze co do rat to w pewnym sensie jest to jakis plus placic np 40 rat po 55zł nie odczuje sie tego a wywalic np 3000zł na raz owszem, a nie chce sie czekac 2 lata az sie uzbiera:), chociaz czasem mysle ze moj bank dałby mi ta kwote na mniejszy %.
Pozdrawiam.
 

bozenakol

New member
dokładnie, z tymi niby ratami 0% trzeba uważać, bo często przez te raty po prostu można się zadłużyć. moja koleżanka tak miała - wzięła telewizor na raty, nie pomyślała jak je spłaci, a potem zielona koperta, windykacja i firma kruk. inna sprawa, że jak ma się niezapłacony dług, to później się ciągnie wpis w rejestrze dłużników i nijak potem brać kolejnych zakupów na raty...
 
Do góry