Ratchet & Clank: Tools of destruction

Kent

New member
Witam. Tak sobie przeglądam aukcje allegro i zauważyłem, że jest RATCHET & CLANK tools of destruction i RATCHET & CLANK : Future Tools of Destruction. No i moje pytanie, czy one czymkolwiek sie różnią? Jeśli tak to czym?

Pozdrawiam!
 

Bambolo82

Banned
Ratchet'n'Clank: ToD to kolejna używana gra pozyskana przezemnie z allegro za śmieszne pieniądze (35 zł).

Gra jest słodka. Człowiek siedzi i nie może się oderwać, bo jest ciekawy co będzie dalej i jakie perypetie spotkają tytułową maskotkę i jej niodłącznego blaszanego kurdupla.

Grafika jest przepiękna. Jest to najbardziej kolorowa i "bajkowa" gra w jaką grałem na Playstation 3. Wszystko jest przepięknie animowane.

Ratchet potrafi skakać, szybować, strzelać, walczyć wręcz, ulepszać swoje bronie także mozliowści jest bez liku. Skaczemy, walczymy i zbierami power-up'y, walczymy z bossami, oglądamy śmieszne cutscenki itd. itd.

Gra jest bardzo prosta i starszy gracz przejdzie ją gładziutko. Myśle, że poziom trudności jest jednak w sam raz dla maluchów.

Za kilkadziesiąt złotych grzech nie wziąść tej gry, nawet dla starszego gracza.

:eek:k:
 

mroziek

New member
Dostałem tą grę razem z konsolą, zgadzam się z Tobą w 100%. Czaruje kolorami i pozytywnie nastraja. Taki nowy Crash na nowe PS:). Zrobiłeś mi smaka, muszę koniecznie wrócić do tego tytułu i dokończyć:D.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
A mnie tytuł mocno znudził. Seria stanęła w miejscu. Może R&C Future: A Crack in Time będzie ciekawsze, inaczej trzeba czekać na new Jak albo Sly.
 
Ostatnia edycja:

Kent

New member
Ja już też od dawna mam za sobą obie części, z niecierpliwością czekam na Crack in Time, bo grało się wspaniale :D ta gra ma na mnie dobry wpływ, od razu tak jakoś humor się poprawia no i niesamowicie wciąga :smile:
 
Do góry