Ratchet and Clank Future: A Crack in Time

Carbon_

New member
Bez reklam
ratchet-and-clank-future-a-crack-in-time-20090902115729652_640w.jpg



Lubicie platformery? Po dosyć przeciętnym moim zdaniem Tool of Destruction (nudna część) nowy Ratchet zapowiada się naprawdę świetnie.

Grafika była mocną stroną poprzedniej części, ale teraz prezentuje się obłędnie : KLIK 01 , 02 , 03 , 04

Mam nadzieję, że Naughty Dog po wydaniu Uncharted 2 powrócili do swojej serii platformówek z poprzedniej konsoli Sony, czyli Jaka and Daxtera. Przykładowo Jak II to cięższy i dużo bardziej dorosły klimat od Ratcheta a swego czasu IGN umieścił tę grę na siódmym miejscu najtrudniejszych gier PlayStation 2.
 

Bambolo82

Banned
Gram teraz w Tools of Destruction i jest fajnie. Ratchet ma liczne, wykręcone bronie i gadżety, a przeciwnicy są urozmaiceni i wymagają różnego ich potraktowania. Jest sporo strzelania i skakania, latania, pływania etc. etc. Grafika jest bajeczna. Są też zabawne przerywniki i humor sytuacyjny jest przedni. Na pewno WARTO wziąść tą grę za 40-45 zł.

Też nie mogę się doczekać na R'n'C: Crank in Time.

A co do serii "JAK" z PS2 to niestety nie miałem okazji w to zagrać. Chętnie zatem pogram jeśli Sony zdecyduje się to zrobić na PS3, bo lubię trudne platformówki. Być może Sony zrobi remake JAK na PS3 (tak jak chcą to zrobić z God of War)??? Wolałbym nową grę "JAK" specjalnie na PS3, no ale zobaczymy czy się zajmie Naughty Dog po premierze Uncharted 2.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Naughty Dog coś tam dłubie nad nowym Jakiem na PSP/PS2. Napisałem, że chciałbym, ale wydaje mi się, że jednak nowy Jak na PS3 nie powstanie. PlayStation to Crash Bandicoot, Jak and Daxter PS2, a teraz Nathan.

Tak więc jeśli nie grałeś w Jaka polecam ściągnąć chociażby ten reviev IGNu (32MB) i zobaczyć jak to wygląda w porównaniu z Ratchetem: http://ps2.ign.com/dor/objects/626995/jak-iii/videos/jak3vidreview_110904.html?download=true
 

Bambolo82

Banned

Bambolo82

Banned
...dodajmy tylko ze to animacja realtime. Tak wygląda gameplay, który zresztą też jest na tych filmikach.

Zresztą polecam ToD, który kosztuje raptem 30-40 zł na allegro. Też wygląda bardzo dobrze. To co zrbiło Isomniac z Crack in Time to mistrzostwo świata!
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Gra dostaje całkiem dobre oceny, ale widzę, że nadal nic się nie zmieniło i seria stoi w miejscu. Nuda, więc daruję sobie zakup.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Właśnie grałem w demko. Grafika kiepska - nie ostra, krawędzie mocno szarpane (szczególnie na mały robociku którym gramy). Rajcowność z gry niska. Coś kiepsko wyszło
 

Bambolo82

Banned
Tak, potwierdzam to co napisał Gadulinho. Grafika w demie ma przerażająco niską rozdzielczość. To nawet nie jest sub-HD, a raczej coś pomiędzy PSX a PS2. :confused: Jest kolorowo, ale strasznie nie wyrażnie.

Mam nadzieje, że jest to tylko jakiś bug w demie, bo taka grafika nie przystoi w grze eksluzywnej dla PS3. :sad:

Co do rozgrywki to demko oferuje tylko kilka łamigłowek rozgrywanych Clankiem, prawie zero skakania i krótką, raczej nudną walkę z bossem. Mało tego, a dziwne, bo demko ma aż 2,5 GB. :confused:

Podoba mi się voice acting. Demko daje tego małą próbkę. Humor słowny też jest.

Mam nadzieje że zapowiadane drugie demo (rozgrywka Ratchet'em) pokaże coś lepszego, bo niestety wydanie tego pierwszego demka na świat raczej się twórcom nowego Ratchet'a nie przysłuży...

Po tym demie trochę się martwię o tą grę.
 

Rufi-PS3

New member
Szkoda że chwilowo internetu w konsoli nie ma bo bym chętnie sprawdził demko , myślę że poprawią błędy i bugi i finalna wersja nas nie zawiedzie. Nie grałem jeszcze w Ratchety na Ps3 ale w wersji na Ps2 mi się podobały.
Może wyjdzie z tego naprawdę dobry tytuł...
 

Kto_To_Jest

New member
No demko nr 1 słabe,ale nie nam to oceniać,to gra dla dzieci w końcu.(mój 8letni syn w to gra)
Mega minus brak wersji PL.

Szkoda że polonizuje się słabe tytuły takie jak Infamous a zapomina o grach dla dzieci takich jak Ratchet.
Ale cóż - oto Polska właśnie.
 
Do góry