rambo II uniwersal hd

pieniążek1

Active member
Bez reklam
wlasnie cisne rambo II na uniwersal hd i dzwiek jest taki jakby tylko opieral sie na cykaczach ha ha.musze kupic na BD :blagam: zaraz po tym leci trojka idealna niedziela
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sekcje to mozna otworzyc, ale dla doroslych :D np. "Sasha Grey na Private.TV"
Fabula: 6/10
Tor audio: 10/10
Akcja: 11/10 :)
 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
Mało tego, film jest nieprzewidywalny ;) i zakończenie zaskakujące
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zakonczenie powiedziałbym... przewidywalne ;)
Za to jak wkracza kobiecy rzeznik, czyli Rocco Siffredi, to można się spodziewać dramatycznych zwrotow akcji.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
I to jaką siekierą :D
Armanig, zszedłeś znów na moje ulubione tematy, a Sasha Grey, nie powiem, bo i tak wiesz. Natomiast byłem dziś w centrum handlowym i wlasnie szła taka dziewczyna - sobowtór - obracałem się kilka razy dla pewności :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to nie zostaje mi powiedziec nic innego, jak to ze zaluje, ze nie uraczyles nas fotorelacja, obadalibysmy temat na spokojnie :D
A moze to ona i szukala odpowiedniej lokalizacji? Wiesz, teraz sa modne Czechy, Wegry... Polska :)
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Polska szczegolnie bo Donald zapowiedzial koniec kryzysu w tuskolandzie wiec najwieksze gwiazdy juz sie zjezdzaja :D a mialobyc o Rambo
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wszystko jest w temacie. Rambo, to jest wlasnie taki Rocco, wpada do pokoju i nie ma zmiluj, a gwiazdy sie zjezdzaja, bo mamy tania sile robocza, co mi w tym wypadku nie specjalnie przeszkadza, ba, moglbym nawet charytatywnie pokrecic sie przy takiej produkcji, zawsze to nowe doswiadczenie. Nie widziales nigdy "behind the scenes"? Kto wie, moze by sie czlowiek zalapal na mala "role" do dodatkow na dvd ;)
 
Do góry