Rage

Ogr

New member
Bez reklam
Witam .
Jestem w trakcie zabawy z grą RAGE w wersji PS3 i jestem pod ogromnym wrażeniem . Gra jest rewelacyjna grywalnie jak i wizualnie (chwilami szczena opada) ! Strzelanie jak z rasowego FPS,a urozmaicone fajnymi wyścigami w stylu mad max,wypełniona wszelakimi gadżetami zagłady ;)
Gra na PS3 ma wadę a mianowicie często elementy grafiki wgrywają się z opóźnieniem pojawiając się w trakcie gry . Przez pierwsze minuty drażniło mnie to lecz po niedługim czasie totalnie zapomniałem o tym ponieważ graficznie jest to jedno z lepszych doświadczeń a grywalnie i fabularnie jest naprawde bardzo dobrze !
Jeżeli dla kogoś ważniejsze jest zwiedzanie od grania i ma możliwość kupna w wersji x360 to myślę że powinien tak zrobić. Widziałem wersje x360 i też są momenty wgrywania lecz w mniejszym stopniu. poza tym na pierwszy rzut oka gry wyglądają identycznie.
Polecam !!!
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Oglądałem materiały wczoraj z tej gry, o ile wcześniej mnie jakoś nie interesowały tak teraz widzę że może być to super gra. Jest demo gdzieś ? Poprzednie gry przed doom3 i quake'iem 4 bardzo mi się podobały więc może powrócili do dobrej formy.
 

badyl7

New member
Osobiście nie grałem w wersje na PS3, podobno gra działa w 60fps. Samo to jest wyczynem, a do tych wgrywających tekstur można a nawet i trzeba się przyzwyczaić, z wersją PC ten sam problem.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Gra jest świetna ! problem z teksturami to żaden problem ,świetna grywalność i piękna grafika rekompensuje wszystkie niedociągnięcia .Gra na poziomie normal zajmuje około 15 h .Ja gram na hardzie więc liczę na dłuższą zabawę ;)
 
Do góry