Rag Doll Kung Fu za Free

orhm

New member
polecam :)

combosy z przyciskow i machania padem, tryb medytacji - odwracanie pada do gory nogami, rzucanie garnkami w przeciwnika... multiplayer, wyzwania... czegóż chcieć więcej :D
 

zbynio81

Member
jak dla mnie gra jest super zwlaszcza na małych imprezkach. trzeba pada dobrze trzymac w dloni bo niektore ciosy wymagaja naprade "machania padem" a jezeli cos chce sie zrobic szybko to czlowiek macha jak wariat.
JEDYNY MINUS-BRAK GRY ONLINE
 

margielm

New member
zbynio81 napisał:
jak dla mnie gra jest super zwlaszcza na małych imprezkach. trzeba pada dobrze trzymac w dloni bo niektore ciosy wymagaja naprade "machania padem" a jezeli cos chce sie zrobic szybko to czlowiek macha jak wariat.
JEDYNY MINUS-BRAK GRY ONLINE

Zgadzam się. Gierka bardzo wciaga. zwłaszcza to machanie padem :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
drosophilia napisał:
no tak, konsola zdechla, a tutaj takie ciekawe klocki powstaja, hmmm, zlosliwosci jakies...;)

Droso stary , klan czeka ;) nawet jezeli daliby wszystkie gry za darmo to i tak czasu nam zabraknie trening ,trening ,trening:D heheh
 

Bambolo82

Banned
Jak na grę za free nie jest żle. "Darowanemu koniowi w zęby sie nie patrzy", powiadają... ;)

A tak na poważnie. Ściągnęłem oczywiście Rag Doll Kung Fu za free. Ładna grafa. Brak multi online :( . Myśle, że na razie zostawie na dysku, bo gierka może się przydać i zrobić furorę na najbliższej, nocnej wódczanej popijawie u mnie w domciu :cool:. Podobna gra była kiedyś na Dreamcasta...nie pamietam już tytułu, ale zabawa była przednia w 2-4 osoby na domowych imprezkach.
 

mietek099

New member
Giera jest świetna dla jednego gracza a co dopiero gdy gra z nami trzech kumpli ;] Bambolo pewnie ma na myśli Power Stone z Dream'a. Zasady są podobne tyle tylko, że tutaj mamy 2,5D a tam poruszaliśmy się w pełnym 3D. Mi osobiście bardziej giera przypomina Super Smash Bros. Jedyny poważny minus to brak multi online.
 

RedHand

New member
Cześć, jestem tu nowy i mam do was sprawę, bo ja szukałem i szukałem tego darmowego Ragdolla i go nie znalazłem, czy ktoś mógł by mi napisać instrukcje jak znaleźć darmowego Ragdolla? Najlepiej w tym temacie, z góry dziex!
 
Do góry