Radio vTuner zasady działania

QUANTUM678

New member
Witam ,Posiadam VSX 828 Pioneer .CZy ktoś się orientuje w zasadach działania .Otóż intryguje mnie pewna sprawa .Z poziomu amplitunera można normalnie słuchać ,dodawać do ulubionych .Natomiast nie bardzo rozumiem po co w takim razie jest możliwość utworzenia konta na komputerze ,dodawania segregowania stacji radiowych .Może po prawidłowej konfiguracji zmiany dokonywane na kompie powinny być widoczne na ampl? .Ja zrobiłem to co nakazuje instrukcja (tzn uzyskałem kod dostępu ,założyłem konto ,utworzyłem liste stacji ulubionych ) ale to nie wpływa na widoczność tych stacji na amplitunerze .Ja myślałem że następuje jakaś synchronizacja pomiędzy serwerem a amplitunerem .
 

werf

Active member
Bez reklam
U mnie to działa z poziomu PC utworzyłem listę którą jest dostępna w ulubionych AV
 

QUANTUM678

New member
no to nie rozumiem o co chodzi z tym moim sprzętem ,generuje kody ,tworzę konto ,dodaję stacje na kompie a zmian na ampli nie ma
 

QUANTUM678

New member
jeżeli mozesz zrobić zdjęcie to proszę .Pisałem do importera i tak mi się wydaję że się z nim kompletnie nie rozumiemy.On mi pisze że tak jak jest to powinno być .Mój sprzęt to pionner 823
 
Do góry