Radio na platformie cyfrowej

markatan

New member
Wszyscy mówią o telewizji a co z radiem??
Teraz mam kablówkę , wyłączam tv i słucham radia.
A czy ktoś wie jak to jest na różnych platformach?
Czy jest jakaś metoda żebym wyłączył tv i włączył klasyczne radio w amplitunerze ?
A może pójdźmy dalej - niech nagrywarka nagrywa program a ja słucham radia. Czy jest to w ogóle możliwe??
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

markatan napisał:
Wszyscy mówią o telewizji a co z radiem??
Teraz mam kablówkę , wyłączam tv i słucham radia.
A czy ktoś wie jak to jest na różnych platformach?
Czy jest jakaś metoda żebym wyłączył tv i włączył klasyczne radio w amplitunerze ?
A może pójdźmy dalej - niech nagrywarka nagrywa program a ja słucham radia. Czy jest to w ogóle możliwe??

platforma N i wszystko jasne ;] ewentualnie Cyfra+ ;]
 

markatan

New member
W N-ce powiedzieli że muszę podłączyć dekoder do internetu żeby mieć radio i mogę go słuchać przez telewizor.
W C+ nie mówili o internecie ale też mam słuchać przez tv.
Czy tak jest naprawdę czy ktoś mnie robi na szaro.
 

p@well

New member
Nikt Cię nie wkręcał.
W n-ce musisz przynajmniej na chwilę podłączyć dekoder do internetu, by móc słuchać radio, ale tylko do pierwszego rozłączenia z prądu. Jeżeli masz podłaczony net na stałe nie ma z tym problemu, nawet masz opcje nportalu - wiadomości typu onetowego.
W cyfra+ nie musisz mieć podłączenia do neta. Masz kilka programów wpisanych z różnymi stacjami i wystarczy przełączyć na odpowiedni by wybrać odpowiednią stację. Masz również opcje style muzyki - coś na wzór "miasto muzyki" - wybierasz style jakie Cię interesują i jadą na okrągło kilkadziesiąt (-set) utworów.
pozdro
 

marbed

New member
Obecnie w N nie trzeba mieć już włączonego telewizora żeby słuchać radia. Zmienili oprogramowanie. Co do podłączenia do internetu to aby słuchać stacji internetowych (kilkaset) trzeba mieć podłączony dekoder N do internetu.
 
Do góry