Radio internetowe w PS 3

fostex

New member
No i stało się. Zpomocą dorum stałem się szczęśliwym nabywcą nowego stereo (patrz dane w sygnaturze). Niestety nie mam w domu tunera...taki mały minus. za to jestem szczęśliwym posiadaczem swojego centrum czyli PS3. Znalazłem na YT jedne filmik z instrukcją jak zainstalować na maszynie radio internetowe niestety anglojęzyczny czyli jestem zmuszony się poddać. Może ktoś z was posiada wiedzę jak zrobić takie coś. dzięki za pomoc
 

Ogr

New member
Bez reklam
No i stało się. Zpomocą dorum stałem się szczęśliwym nabywcą nowego stereo (patrz dane w sygnaturze). Niestety nie mam w domu tunera...taki mały minus. za to jestem szczęśliwym posiadaczem swojego centrum czyli PS3. Znalazłem na YT jedne filmik z instrukcją jak zainstalować na maszynie radio internetowe niestety anglojęzyczny czyli jestem zmuszony się poddać. Może ktoś z was posiada wiedzę jak zrobić takie coś. dzięki za pomoc

Witam!
Nie rozumie o co ci chodzi dokładnie ? W PSstore jest do pobrania świetna aplikacja radiowa o nazwie Tuneln Radio .Cena to jakieś 4/6 zł a dla posiadaczy abonamentu PSPlus jest za FREE !
http://pl.playstation.com/psn/services/detail/item655901/TuneIn-Radio/
 
Ostatnia edycja:

fostex

New member
trzydziestominutowy test aplikacji - działa, spełnia swoją rolę, baza spora (być może nawet pełna wkażdym razie Radio M... - jest ) :twisted: Jutro szerszy test i test jakości dzwięku ...bo tutaj też nei ma nic pewnego. swoją drogą szkoda że nie ma (z tego co się orientowałem) kabla do PS3 do audio (3XRCA i złącka SONY) w lepszej jakości..ten dołączony jest naprawdę lichy....
 

fostex

New member
W pierwszym tygodniu użytkowania aplikacja dwa razy zabloowała system (całkowity brak reakcji PS zakończony twardem resetem)...potem już wszystko OK
 
Do góry