Quadral Shogun X

stefan66666

New member
Jakie są Wasze opinie na temat tych kolumn ? Słuchałem ich dzisiaj i podoba mi się brzmienie.
Zastanawia mnie tylko dlaczego na stronie Quadrala nie ma informacji o tych kolumnach, nawet w dziale ze wyprzedanymi modelami.
 

cieszkop

New member
Sluchalem ich w MM. Graja bardzo mocno. Osobiscie chyba bardziej mi sie podobaly QQ6000.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Przeciętne jak na cenę w jakiej można je kupić. W porównywalnej kwocie znajdziesz sporo sensowniejszych.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Ok, skoro chcesz to proszę bardzo: Dynaudio DM 3/7, Kef IQ70, Dali Ikon 6. To tylko przykładowe.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
To są kolumny w porównywalnej kwocie, tylko, że akurat teraz na Shoguny jest jakaś promocja, więc wydawać się może, że nie są to swoje odpowiedniki cenowe, natomiast ich cena normalna z tego co pamiętam oscylowała w granicach 2899,- lub niewiele taniej, aczkolwiek wydaje mi się, że taka jak podałem, a więc zasięg wszystkich z wymienionych przeze mnie kolumn biorąc pod uwagę nawet ceny detaliczne, bo Dali to 2999, Dynaudio 5690 za parę, więc też te same koszty, a KEF-y tym bardziej w zasięgu Quadrali nawet w obecnej cenie.
 
Ostatnia edycja:

Jok3r

New member
Bez reklam
Czyli zostałeś oficjalnie dystrybutorem marki Quadral na Polskę? Bo EIC twierdzi na swoim odsyłaczu do strony Quadrala inaczej. To, że wcześniejsza cena była dziwna i nie do przyjęcia, to nie znaczy, że takiej nie było.

Dla udowodnienia wprost ze sklepu z tego co pamiętam EIC (Maxaudio) przekreślona stara cena 2999 i nowa 2199.

http://www.maxaudio.pl/index.php/produkty/glosniki-podlogowe-1/shogun-x-black.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry