Quadral Aurum Montan VIII , szybka porada .

nokinomaniak

New member
Witam ponownie , nadal jestem na poszukiwaniu moich nowych pudelek , i tu problem nastapil nastepujcy : Quadral Aurum Montan VIII normalna cena 2,5 k euro , dostaje propozycje 1,4euro .Cena super to nawet ja wiem , glosniki powalaj gdy je sluchalem jakis czas temu wymieklem poezja dla uszu , byla to pulka dla mnie wtedy za wysoka , wiec szukalem dalej , a tu taka niespodzianka no ale .
I TERAZ MAM problem bo na decyzje mam malo czasu max sobota , ktos ma takie skrzynki jakies doswiadczenia prosze o sugestie (wiem wiem pokoj elektronika i tak dalej , mowimy o poczatku nowego zestawu )chodzi mi o glosniki o male za i przeciw .
Dzieki z gory za pare wypowiedzi :blagam:
A tak na marginesie jestem na 99% zdecydowany ale prosze jednak o wypowiedzi forumowiczow moze ktos ma cos istotnego do powiedzenia o tych glosnikach .

Temat zamkniety kolumny sa juz w domu , sa piekne , jak graja napisze jak troche pograja umnie , dzieki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To miałeś dobrą ofertę cenową.
Zestaw jest bardzo dobry szczególnie do kina domowego.
No i pięknie się prezentuje.
 

nokinomaniak

New member
Narazie moge napisac ze sa to pikne , ciezkie kolumny i potrzebuja porzadnego piecyka , dobre kabelki by nie zaszkodzily tez . Wzmacniacz w niedalekiej przyszlosci zakupie , ale budrzet troszke narazie szarpnelo a wiec powoli .Jak narazie po podpieciu ich pod moja Y rxv-2067 , ktora przy pracy w stereo daje zaskakujaco fajny dzwiek to przy dzwieku wielokanalowym juz troszke niedomaga :oops:.
A same kolumny przy takim zasilaniu i tak pokazuja wspanialy bass bardzo nisko schodzacy ale niezwykle kontrolowalny , nie jakies tam pchanie basuu zeby buczalo , pikeny naprawde wspanialy to bylo moje pierwsze wrarzenie , srednica bardzo fajnie zrownowarzona swietnie pasujaca do niskotonowego , a wyskotonowy moim zdaniem troszke z tylu nie dominuje , nie drarzni moze moze nawet maly nie dosyt nawet z ta yamaha ktora jest dosyc jaskrawym ampli . A i swietna przestrzen , scena naprwde super kilka ustawien i na poczatek efekt satyfakcjonujacy w 100% jak na pierwsze kolumny z lepszej polki .Oczywiscie sa to pierwsze dni z tymi kolumnami i jeszcze kupa zabawy z odpowiednim ustawieniem i MUSOWY ZAKUP porzadnego wzmacniacza i napedu , i wtedy mozna cos konkretnego napisac :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry