Qned LG

Niedzwiedzis

New member
Cześć wszystkim,
w zasadzie mam krótkie pytanie dotyczące porównania poniższych modeli. Różnica w cenie jest dość spora i chciałbym się dopytać czy ta różnica ma odzwierciedlenie w jakości obrazu i dźwięku. Innymi słowy czy warto przepłacać.

- LG TV 75QNED826RE

- LG 75QNED819QA​


z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
 

Niedzwiedzis

New member
Dzięki za odpowiedź, ale bardziej mi chodziło o porównanie tych dwóch modeli (dane techniczne i wskazanie co ten droższy ma za bajery, które uzasadniają różnicę w cenie), bez wdawania się w szczegóły co do warunków w jakich będzie używany. Bo jeżeli mam dopłacić 5 k za inny kolor ramki to odpowiedź nasuwa się sama.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Cześć wszystkim,
w zasadzie mam krótkie pytanie dotyczące porównania poniższych modeli. Różnica w cenie jest dość spora i chciałbym się dopytać czy ta różnica ma odzwierciedlenie w jakości obrazu i dźwięku. Innymi słowy czy warto przepłacać.

- LG TV 75QNED826RE

- LG 75QNED819QA​


z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
Cześć,
Moim zdaniem, jeżeli Ciebie stać, to warto dopłacić. Główna różnica to podświetlenie matrycy. Ten droższy posiada MiniLED natomiast ten tańszy zwykły LED. Stąd ta różnica.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
- LG TV 75QNED826RE

- LG 75QNED819QA​

bardziej mi chodziło o porównanie tych dwóch modeli (dane techniczne i wskazanie co ten droższy ma za bajery, które uzasadniają różnicę w cenie),
Tu masz porównanie specyfikacji w/w modeli. Występują one pod różnymi nazwami (patrz na rubrykę : "Model alias").

 
Do góry