Qled Q70 krzywo stoi na podstawie ?

Arthoor

New member
Mam problem z w/w tv , kupiony kilka dni temu , podstawa skręcona na 4 śrubki z dołem , założona zaślepka ( śruby idealnie weszły w otwory dokręcone na max ) zaślepka też idealnie weszła , podstawa dokręcone też 4 takimi samymi śrubami ( 55” ma 8 identycznych śrub mocujących ) , tył idealnie wszedł w obudowę tv ( u góry są 2 specjalne otwory które się zaczepiają i następnie wkręca się 4 śruby z tyłem tv ( też idealnie spasowane co do mm otwory i ten kwadrat do którego się mocuje podstawę , dokręcone max )
Komoda na której stoi tv wypoziomowana na 0 ( sprawdziłem też tv na 2 innych podłożach )
Na podstawie stoi dedykowany soundbar ( podstawka i soundbar na poziomice pokazuje idealnie spasowanie ) tym czasem tv z lewej strony prześwit ok 1,5cm , prawa strona 1cm :)
Da się go wyprostować jak nacisnę lewą stronę ale jak puszczę wraca krzywizna ,
Sklep chce żebym reklamował tv ( kupiony 2 dni temu , 3 tyg czekania )
Co radzicie ?
 

SDman

Banned
Witam serdecznie,
nikt chyba nie doradzi w kwestii mankamentu estetycznego.
To piękny TV i musisz sam podjąć decyzję -bo już raczej niedostępny.
Może jest możliwość za dopłatą zamienić na Q80R, tutaj zyskasz trzy rzeczy:
art design (stopa, chociaż to rzecz gustu), kąty widzenia i najważniejsze brak odbić -polecam
 
Ostatnia edycja:

Arthoor

New member
Tv kupiony kilka dni temu model na 2020 więc jest dostępny , q80 niestety koszt ponad 5k a nie potrzebne mi to co tamten posiada .
 

Arthoor

New member
Tak ciężarek z tylu zrobił by robotę :) , finalnie rozkręcony i skręcony powtórnie bez rezultatu ( nie da się tego źle skręcić bo jest dopasowane jak klocek lego - musi się zgadzać inaczej nie złapią zaczepy lub nie dokręcisz śrub )
Zgłoszone do serwisu i finał taki że sklep przyjął go i kupiłem 65” uznali to jako wada ( różnica była po zmierzeniu ok 8-9 mm więc wyglądało to trochę słabo ,
 

SDman

Banned
Samsung widać w tym roku nie popisał się (nie wiem jak było w poprzednich latach z innymi modelami ale Q70R był idealnie spasowany).
W MM sam sprzedawca ganił jak to skrzypią, mają szczeliny itd.
Model UE55TU8502U to nawet kazał mi ścisnąć aby samemu się przekonać jak skrzypi, a mówił, że nie jest to przypadek jednorazowy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zgłoś do Samsunga to spokojnie szybko CI wymienią podstawkę.
Po co się stresować ?
 
Do góry