pytanko do użytkowników modelu 5507K

kasiseb

New member
Witam,

Prośba o udzielenie informacji na temat współpracy modelu 5507K (najlepiej 46'') z modułem CI n-na kartę.
Chodzi konkretnie o szybkość zmiany kanałów, instalację jak również o kwestię - czy telewizor posiada może wbudowaną listę kanałów telewizji n?
 

sspike

New member
Nad TNK sam się zastanawiam. Karta Cam nie wiem czy działa . Wiem na 100% że jak podłączyłem antenę satelitarną mogłem wybrać sortowanie według N lub Polsatu
Ale wygodniejsze i bezpieczniejsze (dla dzieci) jest dodanie programów do listy ulubionych i wyświetlanie tej listy zamiast ponad 2000 kanałów Hotbirda i Astry przy monoblocu


Ja mam pytanie kto jest producentem matrycy:

Wiem, że temat był wałkowany ale nie chcę za dużo grzebać w MenuService Philipsa. Mam 40pfl5507k i chce sprawdzić matryce. Problem z tym że nie mam zakładki o nazwie "Options" takiej jak w filmie http://www.youtube.com/watch?v=JZP_vYcCGHM YouTube 2:11minut.
u mnie jest tak
https://plus.google.com/photos/114591494679913688213/albums/5775114243418967121?banner=pwa

Gdzie mam szukać producenta matrycy?
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Nad TNK sam się zastanawiam. Karta Cam nie wiem czy działa . Wiem na 100% że jak podłączyłem antenę satelitarną mogłem wybrać sortowanie według N lub Polsatu
Ale wygodniejsze i bezpieczniejsze (dla dzieci) jest dodanie programów do listy ulubionych i wyświetlanie tej listy zamiast ponad 2000 kanałów Hotbirda i Astry przy monoblocu


Ja mam pytanie kto jest producentem matrycy:

Wiem, że temat był wałkowany ale nie chcę za dużo grzebać w MenuService Philipsa. Mam 40pfl5507k i chce sprawdzić matryce. Problem z tym że nie mam zakładki o nazwie "Options" takiej jak w filmie Philips 42PFL9664 Service Menu - YouTube 2:11minut.
u mnie jest tak
https://picasaweb.google.com/1145914...eat=directlink

Gdzie mam szukać producenta matrycy?
Witam,
Podany link nie jest wyświetlany.Błąd - Error -404 NOT_FOUND .Zrób zdjęcie zakładek i opcji jakie znajdują się w menu serwisowym telewizora.Jeżeli masz telewizor 40PFL5507K/12 to matryca firmy Samsung - LTA400HV (błyszcząca)
lub matryca zmatowiona firmy Sharp LK400D3LC , która moim , skromnym zdaniem jest lepsza.
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam

Witam,
Tak ten link jest aktywny.
Na dole zakładek (w pionie) masz znaczek w postaci maleńkiego trójkącika , czyli są jeszcze następne
zakładki i dlatego musisz zejść jeszcze niżej , aby wyświetlić pozostałe zakładki . Powinna pojawić się między innymi (w pionie)zakładka Options , klikasz ją , następnie znajdź Display( w pionie poszukaj i kliknij) , powinno się pojawić Screen ,kliknij i powinna się pojawić nazwa zamontowanej matrycy.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

sspike

New member
Witam,
Tak ten link jest aktywny.
Na dole zakładek (w pionie) masz znaczek w postaci maleńkiego trójkącika , czyli są jeszcze następne
zakładki i dlatego musisz zejść jeszcze niżej , aby wyświetlić pozostałe zakładki . Powinna pojawić się między innymi (w pionie)zakładka Options , klikasz ją , następnie znajdź Display( w pionie poszukaj i kliknij) , powinno się pojawić Screen ,kliknij i powinna się pojawić nazwa zamontowanej matrycy.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Dodałem do picasy resztę zdjęć uwierz mi Options nie mam :x czuje się jak debil
 

accu

New member
Bez reklam
Dodałem do picasy resztę zdjęć uwierz mi Options nie mam :x czuje się jak debil

Witam,
Rzeczywiście , z Twoich zdjęć wynika , że tej zakładki Options w menu serwisowym w serii 5507 nie ma.
Trochę to bardzo dziwne. W moim telewizorze z serii 9705H/12 , oczywiście ta zakładka jest i jest tam bardzo dużo opcji do wyboru.(wiadomości o telewizorze i między innymi Display>Screen: 260 LCD Sharp D3GA33 32" .
Widocznie w niższych seriach tej zakładki nie ma co dla mnie jest bardzo dziwne.

Sprawdziłem po meczu Meksyk - Brazylia menu serwisowe w telewizorze firmy Philips 32PFL9632D/10 . Jest również tam zakładka Options >Display>Screen i wyświetliło się :062 LCD LPL WX5 SLB1 32" .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

chriss

New member
cześć, to ja się może podepnę po temat z dwoma pytaniami.. Mam ten tv od wczoraj i mam trzy pytania:

1) czy można śmiało kupić moduł cam ci+ z cyfry i będzie działać na tv ?
2) czy używając takiego modułu działa na tv EPG ?
3) czy istnieje możliwość wznawiania odtwarzania z usb? Mi za każdym razem odtwarza film od początku, a nie od momentu, w którym przerwałem oglądanie?

z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, jeśli już padły w temacie o tv, ale mam dziś bardzo ograniczony czas i nie mogę przeszukać 80 stron forum.

pozdrawiam
Krzysiek
 

kasiseb

New member
tak widziałem, to już coś, ale kluczowa jest dla mnie kwestia szybkości zmiany kanałów

czekam w takim razie na Twoje spostrzeżenia
 

sspike

New member
otrzymałem karte cam TNK HD. Karta działa bez problemowo aktualizacja karty na TVPHD . płynność zmiany kanałów według moich odczuć jest zależna od siły sygnału. Ja mam dość słaby sygnał i duże problemy z anteną której nie mogę ustawić na powyżej 3z7. Czekam na triaxa 78. Ustawienia kanałów wbudowane w soft TV można rozbić o kant d.... bo są dla n i nie pokrywają się w całości z TNK i dużo jest po drodze zakodowanych kanałów rozwiazaniem jest lista ulubionych. (lub propozycja listy do Philipsa). Za tą kwotę nie ma na co narzekać
 

drza

New member
Nad TNK sam się zastanawiam. Karta Cam nie wiem czy działa . Wiem na 100% że jak podłączyłem antenę satelitarną mogłem wybrać sortowanie według N lub Polsatu
Ale wygodniejsze i bezpieczniejsze (dla dzieci) jest dodanie programów do listy ulubionych i wyświetlanie tej listy zamiast ponad 2000 kanałów Hotbirda i Astry przy monoblocu


Ja mam pytanie kto jest producentem matrycy:

Wiem, że temat był wałkowany ale nie chcę za dużo grzebać w MenuService Philipsa. Mam 40pfl5507k i chce sprawdzić matryce. Problem z tym że nie mam zakładki o nazwie "Options" takiej jak w filmie Philips 42PFL9664 Service Menu - YouTube YouTube 2:11minut.
u mnie jest tak
https://plus.google.com/photos/114591494679913688213/albums/5775114243418967121?banner=pwa

Gdzie mam szukać producenta matrycy?

Odświeżam temat. Mam ten sam problem i nigdzie nie mogę znaleźć rodzaju matrycy:-x. Jak ktoś wie to proszę o krótki tutorial. Dzięki
 
Do góry