pytanie

fanatykmazda

New member
witam wszystkich ponownie, od roku jesteś posiadaczem zestawu onkyo 626 wraz z zestawem kolumn taga Platinum5,1,teraz moje pytanie chciałbym dokupić do tego jakiś wzmacniacz do kwoty 800zl aby zagralo to dobrze w stereo, może być uzywka lub nowy bardziej mnie by interesowal, muzyka jakiej słucham to hip hop , hause i ogolnie wszystkiego po trochu, jeszcze jedno pytanko, jest możliwość podlaczenia drugiego aktywnego suba do tego amplitunera? pozdrawiam
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeden subwoofer już nie wystarczy ? .Jeżeli chodzi o wzmacniacz w tych pieniądzach to Denon albo Onkyo .Najlepsza by była Yamaha AS300, ale w tych pieniądzach to raczej trudno będzie ,pomimo że o wzmacniacz Yamaha ma wejście na suba jakby komuś było mało wrażeń - ale bas i dynamika jest naprawdę niezła
 

fanatykmazda

New member
dziekuje za odpowiedz, przeprowadzam się teraz do nowego mieszkania w niemczech, salon jest dość duzy około 45m, kolego mówisz onkyo lub denon a jakies konkretne modele?
możesz mi odpowiedzieć czy będzie duza roznica w dzwieku stereo, miedzy amplitunerem a wzmacniaczem
 
Do góry