Pytanie - Samsung LCD H6400 vs SONY KDL55W829B

lporada

New member
Jak w temacie , przymierzam się do kupna TV i oto kilka pytań :

Głownie zależy mi na jakości obrazu, tv ma służyć przede wszystkim do oglądania filmów oraz widowisk sportowych typu piłka nożna :) , w przyszłości również x-box .

Czy warto dopłacać do sony , różnica to niespełna 1000zł ?

Przyznam że jestem mocno nastawiony na Samsunga po przeczytaniu kilku dziesieciu opinii użytkowników, mimo że jest to model 2013 roku, cieszy się bardzo dobrymi opiniami.

Budżet to ok. 3000-4000,- max.

Ile cali proponujecie do oglądania w odległości 3,5-4m od tv , salon 25mkw.

Zastanawiam się pomiedzy Samsungiem 55" a Sony 50" ,

Tv ma być powieszony na ścianie,

Czy warto wydawać dodatkowe $ na kalibracje TV, i jaki to jest przedział cenowy takiej kalibracji ??

A MOŻE WARTO ZAINWESTOWAĆ W INNY SPRZĘT ZA TĄ KWOTĘ ???:niewiem:

Bardzo proszę o pomoc dobrzy ludzie , bo zupełnie nie znam się na TV , jestem laikiem w tym temacie i przyznaję się do tego, a jednak zależy mi na dobrym tv za rozsądną cene, nie chcę kierować się opiniami sprzedawców w sklepach typu media markt, euro itp. bo każdy mówi co innego :)

pozdrawiam i licze na pomoc !!
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam z tej odległości to min.55" Samsung H6400 to model z 2014 r.To jest bardzo dobry TV.Moim zdaniem nie warto dopłacać do Sony.Za to warto jest zainwestować w profesjonalną kalibrację koszt z dojazdem około 400-500 zł.Konkurencja to Panasonic 640 i Sony 829.Wybór należy do Ciebie.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Jak w temacie , przymierzam się do kupna TV i oto kilka pytań :

Głownie zależy mi na jakości obrazu, tv ma służyć przede wszystkim do oglądania filmów oraz widowisk sportowych typu piłka nożna :) , w przyszłości również x-box .


!

Kolego proponuję Telewizor PANASONIC LED TX-55AS640
lepszego w tej cenie nie znajdziesz:eek:k:
 
Do góry