Pytanie o rezygnacji z N /ki

dark972

New member
Trzy dni temu podpisałem umowe z tel. N.
Nie podobają mi sie kanały SD i gdybym chciał zrezygnować to ile mam czasu 7 dni czy wcale ? Czy w C+ też kanały SD podbieraja tak jak z N ki ?
Mam SonyW4000 i ustawienia wide na TV. Wówczas kanały SD odbieraja nędznie i nawet ustawienia wszystkich pixeli wiele nie dają.:rolleyes:
 

dark972

New member
z 3m.
-ale mi chodzi o czy w C+ w ustawieniach tunka jest jakaś opcja by SD były nie tak mocno rozciagane. Wiem ,że to kwestia przyzwyczajenia i może przesadzam z tym " nędzne" . Ogółem W4000 jest bdb. Tv. ale brak w polaczeniu z nboxem ustawień a czekanie na np. TP1 czy TP2 w HD. może pociągnąć w latach :-? Np. Animal Planet, ulubiony kanał córki równiez lepiej odbierał na Fergusonie niżeli teraz. A ciągła zmiana ustawień jest bezsensowna.
 

NIUNIAS

New member
dark972 napisał:
Trzy dni temu podpisałem umowe z tel. N.
Nie podobają mi sie kanały SD i gdybym chciał zrezygnować to ile mam czasu 7 dni czy wcale ? Czy w C+ też kanały SD podbieraja tak jak z N ki ?
Mam SonyW4000 i ustawienia wide na TV. Wówczas kanały SD odbieraja nędznie i nawet ustawienia wszystkich pixeli wiele nie dają.:rolleyes:

Witam,a masz nBOX ustawiony na rozdzielczosc 1080i ?
Ja mam 46" LCD i wszystko wyglada ok. a niektore kanaly SD nawet bardzo ok.

Pozdrawiam
 

dark972

New member
ok. a jakie masz ustawienia w Nboxie oraz Tv , jeżeli masz Sony 46W4000 ? Może jakieś nastawy Tv, optymalne dla Ciebie ? ( podświetlenia , ostrości itd...)
Co do 1080i to oczywiście ,że tak .
 
Do góry