pytanie o panasonic 47et5

Maverick7909

New member
Witam.Mam pytanie odnośnie podswietlenia tv.Mam wyloczony tryb Eco i chyba wszystkie tryby oszczędzania energii i zobeserwowalem że tv sam przyciemnia obraz przy ciemnych scenach.Nie wygloda to na badanie światła otoczenia tylko na reakcje przy ciemnych scenach.Jak np nacisne wtedy np info na pilocie to lekko się sam podswietli matryca.Im cenniejsze tym przyciemnia obraz.Czy ktoś to może zauważył ? czy to normalne zjawisko ? Moje ustawienia parametrów na trybie normalnym.Na trybie Eco raczej tego nie robi bada tylko swiato otoczenia ale tryb Eco jest dla mnie za ciemny.Czy jest jakiś program na Android gdzie za pomocą telefonu będę przesyłał internet do tv bo tv nie ma flash.W viera remote nie można chyba.Np internet widzę w telefonie i przesyłam go na tv.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tryb eco możesz wyłączyć, ale tam masz jeszcze tryb oszczędności - i też musisz wyłączyć.Masz przecież aplikację Viera Remote o możesz przesłać na ekran strony internetowe.
A co chcesz przesyłać ? Bo przecież ten model ma przeglądarkę .
 

Maverick7909

New member
Tryb eco możesz wyłączyć, ale tam masz jeszcze tryb oszczędności - i też musisz wyłączyć.Masz przecież aplikację Viera Remote o możesz przesłać na ekran strony internetowe.
A co chcesz przesyłać ? Bo przecież ten model ma przeglądarkę .
Chyba kompletnie nie rozumiesz o czym pisze.Co z tego że tv ma przeglądarkę jak nic nie obsługuje z pobodu braku flash pozatym muli się bardziej niż stary komputer z proc 386.Chce przelać inrenet z tel który ma flash do tv albo z komputera ale nie po kablu.Co do przycemnienia obrazu nie zauważyłem że wątek już był mnie to wk w tym tv ale chyba na 99 procent na trybie dynamiczny nie przyciemnia ekranu przy cemnych scenach jednakt wolę tryb normalny a tam przyciemnia obraz.Ten tryb Eco wogóle chyba nie dzala.Teraz mam tak zamienione że na wloczony Eco obraz jest jasniejszy a na wyloczony cemniejszy bo w konfiguracji zmieniłem i nie da się odwrócić a tryb Eco chyba nie choddzi.Gdby nie te popierd tryby Eco i przyciemianie cemnych scen tv był by ok a to przeszkadza.Na trybie prawdziwe kino efekt ten nie występuje faktycznie ale prawdziwe kino ma gorsze parametry niż obraz naturalny.Kupiłem ten tv w tym tygodniu dzięki licznym dobrym opiniom tego forum i twojemu testowi glownie.Ale nie powalił mnie tv na kolana tak jak opisywales a konty boczne,niczym nie różnią się niż w innych tańszych modelach tv nawet są gorsze.sory za błędy pisalem z telefonu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry