Pytanie o KS7000 49 cali

arturek1xd

New member
Cześć,

mam właściwie 3 pytania przed ostatecznym zakupem.


Czy KS7000 49cali ma w każdym egzemplarzu tą samą matryce co 55 cali?
Czy zdarzają się jakieś "wynalazki" innych firm? Ew. gdzie to sprawdzić?


Na co zwrócić uwagę przy zakupie? W których miejscach są najczęstsze wady egzemplarzu?


3. Czy ktoś może mi mniej więcej nakreślić właściwe ustawienia na taką 100% płynność?

Tzn. chodzi mi o to aby obraz i kamera była płynna ale aby nie było przy postaciach artefaktów.


Dziękuję za pomoc
 

maniek530

Banned
Cześć,

mam właściwie 3 pytania przed ostatecznym zakupem.


Czy KS7000 49cali ma w każdym egzemplarzu tą samą matryce co 55 cali?
Czy zdarzają się jakieś "wynalazki" innych firm? Ew. gdzie to sprawdzić?


Na co zwrócić uwagę przy zakupie? W których miejscach są najczęstsze wady egzemplarzu?


3. Czy ktoś może mi mniej więcej nakreślić właściwe ustawienia na taką 100% płynność?

Tzn. chodzi mi o to aby obraz i kamera była płynna ale aby nie było przy postaciach artefaktów.


Dziękuję za pomoc

- co do matryc to nie wiem ale można sprawdzić w MS - jeśli pojedziesz do sklepu to niech Ci włączą MS
- zwróć uwagę na : obudowę (potrafi się rozchodzić w niektórych miejscach) i matrycę : bad pixele, podświetlenie itp.
- wyłącz wszystkie ulepszacze a już będzie - może ściągnij jakieś ustawienia i je wprowadź na miejscu choć w ich warunkach (duże naświetlenie pomieszczeń) nie koniecznie będą dobrze odbierane
 

maniek530

Banned
A gdyby nie chcieli to gdzie mogę to znaleźć sam?

I jakie powinno być prawidłowe oznaczenie?

nie wiem jak w tym modelu - w Samsungu jest kilka możliwości wejścia do MS (youtube) - jeśli sami nie wejdą w MS (choć to dziwne - mi nie robili przeszkód i weszli) to sam też nie załączysz bo na bank będzie ktoś stał koło Ciebie w chwili testu i obsługi z pilota

w MS wyświetli się plansza ze wszystkimi oznaczeniami i będzie napisane jaka to matryca - przynajmniej tak jest u mnie - zobacz posty gdzie wklejone sa fotki z MS
 

arturek1xd

New member
a powiedzcie mi jeszcze,

Pilot reaguje bezpośrednio z TV czy z oneconnectem?

Bo akurat u mnie oneconnect będzie troche schowany dlatego pytam.

Chodzi mi o to czy czujka do pilota jest w TV czy w one-connect?
 

arturek1xd

New member
Jeżeli na TV znalazłem jeden niewielki martwy piksel w dolnej części ekranu to warto sprawdzać 2 model?

Piksel jest mało widoczny, pytam ponieważ nie wiem czy 1 pixel rozpoczyna wysyp większej ilości czy nie ma wpływu na inne?
 
Do góry