Pytanie nowicjuszki

Który projektor?


  • Total voters
    0

pa3

New member
Bez reklam
Czyli w Holandii można Sanyo Z800 nabyć za ok 3700 zł, a w naszym pięknym kraju najniższa cena waha się w granicach 4800 zł - wow
Ciekawe czy gwarancja obowiązuję w całej EU ?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
na 90 % gwarancja sanyo z800 zakupionego w Holandii obowiazuje we wszystkich krajach UE (oczywiscie kupionego z legalnego zrodla)
 

Lara.

New member
Gwarancja jest europejska. Zreszta tak sobie myślę co ich obchodzi w jakim miejscu ja korzystam ze sprzetu, czy w Uk czy w Pl czy w NL. W razie kłopotow najwyzej go odesle. Nie wymagaja chyba osobistego stawiennictwa ze sprzetem w razie awarii:wink:. Zreszta do np. Warszawy tez bym sie nie fatygowała.
Dostalam odpowiedzi z Niemiec i Holandii cena 960 euro + 25 euro przesylka. Wyslą i ekran( wtedy 50 euro za przesyłke). Wiec całosc to ok 1200 euro. Epson TW3200 - 909 euro. Ceny zaczełam sprawdzać przypadkiem bedac akurat za granica i zdębiałam. Acha w Szwajcarii powinno byc jeszcze taniej.
Wiec naprawde grzechem byłoby kupowac sprzet w Polsce mimo najszczerszej chęci wspierana polskiej gospodarki. Jeszcze czekam ale nie sadze zeby ktos w PL mógł mi zaproponowac lepsza cene. Szkoda..... i jak ma byc tu normalnie....ehhh
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
Już kiedyś widziałem niezłe okazje w sklepach internetowych w Anglii np. Vivitek H1080p można było śmiało dostać za 3100 zł, a u nas cena było jak zwykle zaporowa ponad 4000 zł, to samo Optoma HD20 - na amazon.uk 2700 zł, w tym czasie w Polsce cena minimalna była 3599 zł (ostatnio trochę staniało, pewnie i na wyspach). I jeszcze Sanyo Z800, gdzie mamy ok 1k zł w kieszeni (takich okazji znajdzie się więcej).

Teraz wystarczy zobaczyć jaka jest minimalna płaca w Polsce względem w/w czyli Holandii, Anglii, czy tam Niemiec - przepaść
 

Lara.

New member
To jest własnie najgorsze. Tam mając normalna prace idziesz do sklepu i kupujesz po prostu komputer, telewizor czy beemer i sie nie zastanawiasz czy masz za co przezyc do konca miesiaca. U nas to jest nienormalne zeby przecietnie zarabiajacego czlowieka nie było stac na spzret RTV , AGD czy remont. :( a tak niestety jest
 
Do góry