Pytanie laika LG RZ-32LZ55

Jakub.P

New member
philips 32PW9520

Witam proszę o poradę noszę się z kupnem telewizora wybór między 32 LCD a 42 Plazma
Z tego co widzę kupno plazmy z rozdzielczością 852 x 480 nie ma sensu a stać mnie tylko na taki przedział cenowy pozostaje więc LCD
Moje pytanie dotyczy telewizora LG RZ-32LZ55 ma on dość przystępną cenę i niewydaje się złym modelem ale posiada wejście tylko DVI-I nie ma za to wejścia HDMI. czy to jest dobre rozwiązanie czy w przyszłości będę mógł korzystać z telewizji cyfrowej i z kina domowego.
Jeśłi będą jakieś opinie a może ktoś poleca inne rozwiązanie plazma czy LCD z góry dzięuję
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jakub - spradź plazme na własne oczy.
LG LZ 55 - w sojej klasie cenowej gra - dobrze.
Nie rezygnuj z plazmy. Pójź do sklepu niech postawią obok siebie i oceń.
 

Jakub.P

New member
LCD Marantz LC3201

dziękuje kiki za zainteresowanie co do plazmy interesuje mnie owszem ze względu na wielkość pasowało by mic coś dużego czyli 42 cale ale wszystko rozbija się o cenę - coś na co byłoby mnie stać
to plazmy z rozdzielczością obrazu (w pikselach):852 x 480 a to chyba nic przyszłościowego a i na dzień dzisiejszy zbyt słaba jakość.
pozdrawiam
 

Jakub.P

New member
czytam na stronie LG i jest napisane że ma wejście DVI nie ma natomiast wejścia HDMI/HDCP czy wejście DVI wystarczy na przyszłość?
 

irzi

Member
Jakub.P napisał:
dziękuje kiki za zainteresowanie co do plazmy interesuje mnie owszem ze względu na wielkość pasowało by mic coś dużego czyli 42 cale ale wszystko rozbija się o cenę - coś na co byłoby mnie stać
to plazmy z rozdzielczością obrazu (w pikselach):852 x 480 a to chyba nic przyszłościowego a i na dzień dzisiejszy zbyt słaba jakość.
pozdrawiam
A może wystarczyłaby Ci plazma ale 37' ? Powinneś znaleść taką o dobrych parametrach !
 
Do góry