Pytanie do posiadaczy TV Panasonica - pasek u góry ekranu

Pan_Borowik

New member
Hej,

jestem posiadaczem plazmy P50ST60E i nurtuje mnie jedna sprawa.
Otóż po uruchomieniu telewizora (tryb fullscreen) przez kilka sekund u góry ekranu widoczny jest pasek "My home screen", zaznaczyłem go na obrazku na czerwono:
260d5xd.jpg


Strasznie wkurza mnie fakt, że dopóki ten pasek się wyświetla (kilka sekund), nie można regulować głośności.
Z tego powodu, jeżeli TV zostanie wyłączony z wyższym poziomem głośności, włączenie go w późnych godzinach kończy się tym, że TV "ryczy" dopóki ten pasek jest widoczny i budzi domowników.

Wie ktoś jak go wyłączyć i czy w ogóle jest to możliwe? Przeszukałem ustawienia telewizora i nie udało mi się znaleźć odpowiadającej za to opcji, ale może jest gdzieś głębiej zaszyta...
 
Ostatnia edycja:

racuh

Banned
Hej,

jestem posiadaczem plazmy P50ST60E i nurtuje mnie jedna sprawa.
Otóż po uruchomieniu telewizora (tryb "na start" to TV na fullscreen) przez kilka sekund u góry ekranu widoczny jest pasek "My home screen", zaznaczyłem go na obrazku na czerwono:
Klik!

Strasznie wkurza mnie fakt, że dopóki ten pasek się wyświetla (kilka sekund), nie można regulować głośności.
Z tego powodu, jeżeli TV zostanie wyłączony z wyższym poziomem głośności, włączenie go w późnych godzinach kończy się tym, że TV "ryczy" dopóki ten pasek jest widoczny i budzi domowników.

Wie ktoś jak go wyłączyć i czy w ogóle jest to możliwe? Przeszukałem ustawienia telewizora i nie udało mi się znaleźć odpowiadającej za to opcji, ale może jest gdzieś głębiej zaszyta...

W ustawieniach My Home Screen masz taką opcję, jak ekran startowy i tam zmieniasz czy TV ma się uruchomić z menu czy nie.
 

Pan_Borowik

New member
Możesz wskazać gdzie dokładnie znajduje się ta opcja?
Menu opcji (to pod "niebieskim" przyciskiem) dla MyHome screen ma u mnie tylko opcję zmiany nazwy ekranu, opcje uruchomienia ("ostatnio używany ekran" lub "zawsze uruchamiaj ten ekran" - w obu przypadkach jest pasek) oraz ustawienia dźwięków.
Opcji wyłączenia paska tam nie widzę, ale to może jakieś inne miejsce?
 
Ostatnia edycja:
Do góry