pytanie do kikiego

bronekwoj

New member
witam chciałbym zapytać się kikiego jakiej marki i wielkosći telewizor lcd zakupić do pokoju o wymiarach 4x4 wgrę wchodzą dwie marki sony i sharp no chyba ze jeszcze jakaś firma telewizor byłby podłączony do N przez hdmi i ewentualnie dla płyt dvd jakis odtwarzacz dvd z hdmi lub bluray i to wszystko pieniązki przeznaczone na lcd to jakieś 6500 czekam na odpowiedz z góry dzięki pozdrawiam:blagam:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
za mało danych .
podaj jakie masz warunki :
odległość od ekranu ?
jak słońce świeci w pokoju ?
Jak duży jest pokój ?
jaki masz obecnie telewizor?
jakie programy najczęściej oglądasz?
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ?
preferowana wielkość telewizora?
preferowana marka ?
czego nie lubisz w telewizorach?
jakie urządzenia będą podłączone ?
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ?
jakimi złączami ?
jaki masz sygnał ?
ile programów HD ?
ma stać czy wisieć ?
jaka klasa cenowa ?
 

gumkas77

Member
witam chciałbym zapytać się kikiego jakiej marki i wielkosći telewizor lcd zakupić do pokoju o wymiarach 4x4 wgrę wchodzą dwie marki sony i sharp no chyba ze jeszcze jakaś firma telewizor byłby podłączony do N przez hdmi i ewentualnie dla płyt dvd jakis odtwarzacz dvd z hdmi lub bluray i to wszystko pieniązki przeznaczone na lcd to jakieś 6500 czekam na odpowiedz z góry dzięki pozdrawiam:blagam:

witam
kolego ja w 1 ver mialem kupic (po sprzedaniu LCD 37LG5000) LED 42LG9500,ale po zaglembieniu sie w temata zdecydowalem sie na SHARP LC-40LX705
ps.wizyta w sklepie i LIVE obraz z LG-SHARP :bober:
pozdro
 

bronekwoj

New member
tak tylko nie wiem co mam zrobić czy warto inwestować w tego le 820 czy kupić full led 705 i nie wiem czy 40 czy 46 '' jesli chodzi o odległość to 4 do 4.5 metra centralnie patrzenie na wprost oglądam ja wieczorem a mój maly prawie cały dzień na bajki,pokój jest średnio nasłoneczniony , obecnie mam 29'' lg i nigdy już nie kupię badziewia typu lg ,co do wielkości to mam nadzieję że uzyskam tutaj odpowiedz ,ma wisieć ,kanałów hd tyle ile ma N ,przez złącze hdmi już chyba na wszystkie pytania odpowiedziałem preferowana marka tu czekam na propozycje napewno nie LG :blagam:
 

GrzegorzCha

New member
Za radami uzyskanymi na forum poszedłem na kompromis i kupiłem LE810. Tobie też radzę. Jestem w 100 % zadowolony. A wielkość, przy wspomnianych warunkach - bezwzględnie 46.
 
Do góry