Pyszne żeberka z zapiekanymi ziemniaczkami

Co byście zjedli :) lub skąd ??


  • Total voters
    0

Mrówka33

New member
Ostatnio zrobiłem sobie takie pyszniutkie żeberka z ziemniaczkami zapiekane w piekarniku. Jak pisze to aż mi ślinka cieknie - dobre było.
Z audio miało to tyle wspólnego że jeszcze lepiej smakowało przy dobrej muzie .

Lubicie czasami coś dobrego upichcić ?
Czy tylko Mcdonald, lub KFC, dobra żona/dziewczyna, lub ewentualnie :popcorn: z mikrofali zostaje ??
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
Nie ma to jak dobry obiad zrobiony przez dziewczynę :D A w trasie to McDonald zdaje egzamin. A na wieczory ze znajomymi dobra Pizza może być, byle dużo dodatków a w szczególności seraaa! :)

Pozdro,
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Lubie gotować, robię to bardzo dobrze (wiem, wiem ale wiem) i jadam praktycznie wszystko ale moja ulubiona potrawa (nie ma nic lepszego nigdzie i nigdy) to tadaaa "pieczonki" (no wiecie, z dawnych czasów w kociołkach na ognisku obłożone kapustą). Ziemniaki, marchewka, cebula, boczek i kiełbasa oraz przyprawy: pieprz ziołowy, pieprz,sól i papryka słodka - długo dusić na głębokiej patelni na odrobinie smalcu wszystko razem pod przykryciem po czym na koniec przypiec i orgazm a na końcu ogień z dupy, jadłem praktycznie wszystko co na tym świecie występuje (do jedzenia ofc) i nie ma nic lepszego. Amen.

p.s. jak nad ogniskiem w kociołku to obłożyć kapustą, popijać wyłącznie kefirem lub maślanką!!!

p.s.2 Jeśli nie będzie nam smakować to będzie to oznaczać że albo spierd$%$# najprostszą potrawę świata albo mamy uszkodzone kubki smakowe.

p.s.3 wczoraj jadłem stripsy i wingsy z kfc...powinni to sprzedawać w zestawach z Rennie albo z muszlą klozetową,bidetem i talkiem hehe.
 

tvenno

New member
dżizaz, niestety zaznaczyłem opcję pierwszą, choć od lat staram się odżywiać zdrowo... no i unikam tego badziewia... ale nie da się ukryć, że czasami człowieka ciśnie na takie coś - to chyba znaczy, że to jest uzależniające.. :pP
 

fazer58

Member
Bez reklam
Jeszcze mała prośba do moderatora. Proszę zmienić to "z kąd" na poprawny zwrot "skąd". Czytają nas... oceniają...
 

timbot

New member
Bez reklam
a co do żeberek....
jest taka amerykańska knajpa Pink Flamingo w Wawie, przy Szczęśliwicach i kiedyś zjadłem tam parę burgerów (najlepszy jest BBQ burger - żaden burger się nie może mu równać), tak więc pomyślalem, że skoro knajpa amerykańska, to muszą mieć dobre żeberka. A tu PORAŻKA - suche, twarde, z polskiej świni (tj. typ bezmięsny w okolicach żeberek). Druga porażka: że muszą mieć dobre steki (ameryka w końcu) i tu ten sam problem - zęby można było połamać....
Ale jeśli chodzi o burgery to mistrzostwo świata, plus super klimacik (no i jedyne znane mi miejsce w wawie, gdzie można napić się okocimia z beczki. Można też jakieś sikacze amerykańskie, ale najlepsze amerykańskie piwo to Bud, który jest na licencji czeskiej :) )
Kurde, ale zgłodniałem, a tu jeszcze godzina w pracy......
 

Mrówka33

New member
Poprawna pisownia nie jest moją mocną stroną :) ale cóż poradzić, ale jedzonko mi pyszne wychodzi.
 
Ostatnia edycja:

timbot

New member
Bez reklam
boze, jakie wkurzajace jest odswiezanie tego watku..... czy u was tez ciagle wskakuje jako swieży?? i jak to poprawić?
 

z3

New member
Bez reklam
nie wiem co wkurzającego jest w pysznych żeberkach <lol> temat się odświeża jak ktoś w sondzie oddaje głos
 
Do góry