Pylon Sapphire 25 + Pioneer A-505r

ZyZy

New member
Witajcie,
Mam możliwość kupienia okazyjnie, za 2tys powyższych kolumn z wystawy i w związku z tym mam kilka pytań:)
1) Czy mój wzmacniacz będzie miał wystarczająco mocy, żeby je pociągnąć, przy 4omach ma 90W i co myślicie o tym zestawie?
2) Czy nie będą za duże do mojego pokoju, okolo 17m2, słucham głównie elektroniki.
Odsluchiwałem ich na Onkyo, nie pamiętam modelu i porównywałem do Audio Pro Avanto fs20 oraz Pylon Pearl 25. Avanto mają niski ładny bas, ale za mało środka z kolei w pearlach średnica jest lepsza, ale niskich trochę mi brakuje. Sapphiry najbardziej mi się z nich spodobały.
 

mors111

Active member
Bez reklam
spokojnie da radę , te Basy Visatona ( bardzo dobre ) maja po 50W mocy znamionowej , w obudowie pewnie mają w szeregu razem 120W

będziesz zadowolony , łatwo jest je napędzić , też mam kolumny Visatona , ale na innych basikach , kiedyś miałem W170S i pięknie grały , ale jako 1szt w obudowie BR były jak dla mnie za słabe ( obecne W 17E są troszkę mocniejsze )
 

ZyZy

New member
A co sądzicie o takim zestawie? Dużo się piszę, że wzmacniacze takiego producenta grają taką barwą, a innego inną. Jak może zagrać taki Pionieer który swoją premierę miał w 1997 roku ;-)
Ewentualnie jaki wzmacniacz doradzacie do tych kolumn, bo w nie dalekiej przyszłości będę się przymierzać do wymiany, więc może przy okazji w salonie posłuchałbym na czymś innym.
 
Do góry