Pv80 a PX81

rafal28

New member
witam szanownych użytkowników plazm i ludzi odwiedzających to forum
Zastanawiam się nad kupnem plazmy panasonica 42 cale. I teraz mam pytanie: bo chciałem zamówić 42 px81 - ale czy przy dzisiejszej cenie, u nas 42 Pv80 mogę kupić za 2300zł, a na px81 musiałbym wyłożyć przy dzisiejszym kursie EURO ok 2900zł. Czy opłaci się dokładać te +- 600zł ? Wiem,że px81 ma tuner dvb mpeg4,standard który będzie obowiązywał w pl. Ale znów,gdyby tak px81 się zepsuł, to z gwarancją mam chyba większe problemy? Tak więc szukam jakiejś rady w tej kwesti. Zgóry wielkie dzięki za Wasze opinie.
Pozdrawiam
 

maxus3000

New member
na twoim miejscu bym bral bez zastanowienia pv80 , 600zl mozna zainwestowac w konsolke albo DVD/BD

Wedlug mnie zanim upowszechni sie w polsce cyfrowa telewizja , i bedzie ona stala naprawde na dobrym poziomie , spokojnie zdazymy zmienic telewizorki .

ja sam mam 37PX80 i jestem z niego w pelni zadowolony , zarowno po kablowce jak i na konsoli x360 / obraz robi wrazenie
 

rafal28

New member
tak tez zrobie. zdecydowalem sie na pv80, reszta kasy moze na fergusona 8800hd. aha, jezeli dobrze pamietam :przez pierwsze 200 godzin najlepiej wyłączyć funkcje ECO i wszystkie parametry,(np.kontrast) na 50% ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry