pv70 / pv700 jak zwykle...

rees

Member
Masa watkow juz sie na ten temat pojawila... dolacze i ja z prosba o pomoc i rad.e
Dzisiaj organoleptycznie poogladalem i katowalem sobie plazmy w MM i Euro i przyznam ze moje pierwotne zalozenia, tj. "tanio i fajnie" byly zle, ba nawet Kiki stwierdzil ze nie ma sensu kupowac 50p7p czy Philipsa pfp2232... Okay, raz sie zyje... W takim razie zdecydowalem sie ze kupie 50PV70 lub 700. Roznica w cenie spora, bo 50pv70 mozna kupic za ok 5,7 tyz zl a 700 za 6,6 tys zl. Watek glowny przekopany do polowy. I kupilmby juz w ciemno PV70 gdyby nie dwie rzecz:
- masa ludzi ma jakies piski / pstrykniecia na Pv70.
- jakies zielone weze i inne zielone krawedze...

Moze kupujac pv700 bede mial gwarancje ze pstrykniecia mnie omina?
Ale z drugiej storny wydawac tysiac zlotych wiecej na dodatkowe wejscie hdmi, super bambusowe glosniki i srebna linie w deisgnie to chyba przesada?
Dajcie prosze mi znac bo juz mi sie oczy zamykaja i ide spac. Chce wlaczyc X360, odpalioc Bunrout Paradise i ciezyc sie ja kdziecko fajnym ekranem a nie martwic sie pstryknieciami / powidokami / wypaleniami i bog wie co jeszcze. Pozdrowienia!
 

motobartcompany

New member
Moze kupujac pv700 bede mial gwarancje ze pstrykniecia mnie omina?
Ale z drugiej storny wydawac tysiac zlotych wiecej na dodatkowe wejscie hdmi, super bambusowe glosniki i srebna linie w deisgnie to chyba przesada?
Dajcie prosze mi znac bo juz mi sie oczy zamykaja i ide spac. Chce wlaczyc X360, odpalioc Bunrout Paradise i ciezyc sie ja kdziecko fajnym ekranem a nie martwic sie pstryknieciami / powidokami / wypaleniami i bog wie co jeszcze. Pozdrowienia!

Miałem kiedyś PV70 i faktycznie czasami coś pstrykło, teraz mam pv700 i żadnego strzelania nie ma.
Ale może to być kwestia danego egzemplaża, pv700 jest z grudnia 2007.

Jeżeli chcesz włączyć grę z mocnym hudem, i nie mieć powidoków to nie kupuj plazmy, a przynajmniej nie oczekuj cudów na samym początku, luminofor w plazmach potrzebuje troche czasu żeby się ułożył.
Co do zielonych krawędzi to ja je widze cały czas, ale czy ty to zobaczysz? i to w burnout paradise to watpie, w ciemych grach prędzej;)
 

rees

Member
Motobar: zdaje sobie sprawe ze plamze trzeba dotrzec i generalnie o nia dbac. Rozumiem ze po zakupie i odpakowaniu:

- niech nabierze pokojowej temperatury
- ustawienia na max 50% (lepiej ponizej)
- zoomowanie obrazu celem unikniecia wyswietlania logotypow i stalym elementow.
I tak do 300 h mniej wiecej?

A z drugiej strony ludzie kupuja PV70 bo ma niezla cene, ale jak kogos nie stac na PV700 to znaczy ze jest skazany na "porazke" i posiada kiepski panel? Bo odnosze ostatnio takie jakies niejasne wrazenie.
Ale nie jest to chyba shit?
 
Do góry