PV70 i switch HDMI

ruster

Member
Witam szanownych forumowiczów. Ostatnio borykam sie z problemem powiększenia ilości hdmi w mojej plazma PV70 (2 x hdmi). Urządzeń przybywa no i deficyt hdmi. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tą plazmą i kompatybilnym switchem hdmi? Próbowałem tańszego Mediatech - zero obrazu, audio - czarno głucho. Zakupiłem również firmy Signal HD (Switch Signal HDMI 3x1) - efekt ten sam - czarno, głucho. Dodam, iż te switche działają z lcd samsunga w sypialni - nazwy modelu nie pamietam. Czytałem po innych forach, że działają na pewno switche Monoprice - ale u nas niedostępne...
Bardzo proszę o pomoc, bo juz mnie krew zalewa, jak miałbym znowu strzelać i kupić coś, a następnie oddawać do sklepu.
Z góry wielkie dzięki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No tak to jest problem w tej plazmie. Ona ma inną szerokość odbieranego pasma. Nawet robiąc testy musieliśmy je startować z dwóch oddzielnych źródeł. Z tych które były u nas żaden nie działał na plazmie Panasonica. Musisz szukać dalej....
 

ruster

Member
Dzięki za odpowiedź. Naprowadź proszę jakie testowaliście co bym mógł już kilka skreślić na 'dzień dobry':) Zaproponujesz może jakieś konkretne modele producentów do testów, które wg Ciebie mają większe prawdopodobieństwo działania z tą nieszczęsną plazmą?:)
 

KKL

New member
Dzięki za odpowiedź. Naprowadź proszę jakie testowaliście co bym mógł już kilka skreślić na 'dzień dobry':) Zaproponujesz może jakieś konkretne modele producentów do testów, które wg Ciebie mają większe prawdopodobieństwo działania z tą nieszczęsną plazmą?:)

Mam te plazme i extender - taki "zwykly" z Allegro. Kupowalem go jakies 3 lata temu. Dziala bardzo ok - wykrywa sygnal samodzielnie i przelacza na aktualnie używany port HDMI. Dodatkowo w zestawie pilot, którym można samemu przelaczac. Jako, ze mam pilot Logitecha to sobie go skonfigurowałem tak, ze wybieram odpowiedni port HDMI w ramach zdefiniowanych aktywności - działa bardzo ok.

Jak kupowałem, to pierwszy egzemplarz mi nie dzialal. Sprzedawca wymienil mi na taki sam model, ale inny egz i działa tak już 3ci rok. Poszukalem na allegro i np. mój wygląda tak jen tutaj:

SWITCH rozdzielacz HDMI gold PILOT 5 portów 1080p (3442068844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pozdr,
 
Do góry