PUS8601 problem z Google cast

wsmigiel

New member
Witam,

Chciałbym zapytać czy na forum są użytkownicy, którzy mogliby pomoc i sprawdzić czy na tym konkretnym modelu TV po ostatniej aktualizacji, występują problemy z przesyłaniem obrazu z telefonu/tabletu bezpośrednio do TV za pomocą GoogleCast. U mnie szwankuje zarówno YouTube jak i HBO Go.
Dodam ze w aplikacjach zaktualizowałem Google Cast do najnowszej wersji i nadal zonk.
W HBO Go w ogóle nie widać ikony g'cast, YouTube pokazuje u mnie ikonę jednak nie jestem w stanie połączyć urządzeń.
TV próbowałem podłączać zarówno za pomocą kabla jak i za pomocą wifi, problem zaczął sie po ostatniej aktualizacji.
Dajcie proszę znać czy u Was wszystko gra?
 

appaloosa

New member
Podajbwersjw oprogramowania. U mnie google cast działa ale yt ma niezsynchronozowany obraz z dźwiękiem.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

wsmigiel

New member
QM151e.0.5.255.128

Dodam jeszcze, ze resetowałem IPada, Router, oraz wyłączałem TV z prądu na 15 minut ...
Nic nie pomogło.
 
Ostatnia edycja:

appaloosa

New member
Mam tą samą wersję. U mnie działa, choć ma rozjechany dźwięk (wcześniej było dobrze) Z iphone rzeczywiście nie działa.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

kolabor74

New member
Witam! Ja co prawda mam niższą wersję oprogramowania ale sądzę że problem tkwi w wersji google cast u mnie też nie działało. Wystarczyło odinstalować aktualizacje google cast u mnie po odinstalowaniu działa!
 

wsmigiel

New member
Hej,

Faktycznie z YouTube pomogło o_O
Działa jak ta lala ;)

Niestety HBO Go nie startuje filmu :/
Jestem ciekawy czy jak ponownie zainstaluje aktualizacje to coś pomoże?!
 
Do góry