PUS 8102 zamiast Plazma ST 50

Witam

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą TV, bardzo zainteresował mnie Philips PUS 8102 - aktualnie w bardzo dobrej cenie ratalnej W Euro za 5600)
Czy to będzie odpowiedni zamiennik mojej plazmy czy raczej czekać na tańsze oledy
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jaka ekspozycja ? Ja nic takiego nie doczytałem - nie ma.sie co zastanawiać 65" robi różnicę wielką a sam tv bardzo dobry - cena jest tez wybitna
 
A jak wygląda jakość filmów w Full HD na PUS8102 w porównaniu do TV FULL HD, czy poza wielkością otrzymam lepszą jakość w porównaniu do mojej Plazmy? czy trzeba wymieniać kable HDMI pod ten TV, i jeszcze powiedzcie proszę czy z tymi kątami na matrycach VA to jest duży problem
 

galaxteck

New member
Faktycznie cena hit! Ale nie ma zadnego info, ze to ekspozycja, przy ratach dwie gratis i wychodzi taka kwota.. Jak jak sie ma przy ratach zwrot lub wymiana w razie np. cloudingu?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TO nie moje info.
Klient był, pytał i powiedzieli że cena na modele z półki.
 

galaxteck

New member
Przy sprawdzeniu dostepnosci w sklepie jest info:
-Towar jest dostępny, ale może być na ekspozycji.
Zalezy pewnie ile sztuk maja.. lub:
-Zarezerwuj i odbierz w sklepie już jutro!
Dostarczymy z magazynu nowy towar. Na odbiór masz 3 dni od daty dostarczenia do sklepu.
Watpie, ze sa sztuki tylko z ekspozycji albo zwrotu.. zawsze mozna przy zamowieniu skonsultowac temat albo przy odbiorze sprawdzic..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeszcze raz , napisał to ten co kupił jako pierwszy i tak mu powiedzieli.
To nie moja informacja
 

Lettner123

New member
to jest promocja na 2 raty gratis która obejmuje setki produktów .W opisie towar jest nowy i taki powinieneś dostać w razie co możesz oddać .Ceny są super
 
Do góry