Pudełko gwarancja

Mateuszsz

New member
Witam, czy mogę wyrzucić pudełko i nie będzie problemów z gwarancją? Wole zapytać wcześniej :)

TV SAMSUNG zakup -> media martkt
 

GeoTrance

New member
Generalnie pośrednicy czyli w tym wypadku MEDIA MARKT wmawiaja nam ze musimy podczas reklamacji gwarancyjnej posiadac orginalne opakowanie. Wcale tak nie jest robia to poniewaz podczas transportu do serwisu to oni odpowiadaja za uszkodzenie sprzetu. Wiec zeby uniknac problemow "każą nam" posiadac orginalne opakowanie. Jednak w mysl prawa nie musimy reklamowac produktu wraz z orginalnym opakowaniem! Jedyne co musimy to BRADZO DOBRZE!!! zabezpieczyc produk do transportu tak zeby posrednik nie mial obaw, ze podczas transportu sprzet zostanie uszkodzony...

ps. ja pudla od swojego sprzetu mam. Po ceasci dla tego ze poprostu mam gdzie je schowac a po czesci dla tego ze nie chce mi sie uzerac z obsluga w sklepie...
 
Ostatnia edycja:

SATAn_

New member
Bez reklam
Zawsze w gwaranccji pisze czy musisz dostarczyc w pudle orginalnym czy nie. Osobiscie mialem doswiadczenie z monitorem i braku pudla. Musialem pisac oswiadczenie, iz na wlasna odpowiedzialnosc wysylam im monitor bez pudla i nie bede roscil sobie zadnych praw w przypadku uszkodzenia przy transporcie.
 
Do góry