ptoblem z 3d z komputera

lukaszczecin

New member
witam mam następujący problem . 3d z USB na telewizorze jest ok. problem jest jak chcem podlaczyc laptop przez hdmi. jak puszczem film sbs i klikne na tv ustawienia 3d i sbs to obraz jest 3d ale po obu stron jest jakby ramka z przesuniętym ekranem, jak by po lewej był kawałek prawej i z prawej kawałek lewej. jeszcze jeden problem to cyberlink power dvd 11 natomiast jak w opcach 3d ustwie polaryzacje to nie da się tego oglądać. tv to LG 42lw450
 

TechnoDream

New member
Jakiego programu używasz do odpalania filmów 3D na kompie ??

Tylko PowerDVD czy próbowałeś innych i dalej jest tak samo ?

Polecam Splash Pro, odpal w nim film i daj znać czy problem dalej występuje.
 
Ostatnia edycja:

lukaszczecin

New member
programów używałem kilku wszędzie to samo.ale nie w tym był problem tylko w skalowaniu obrazu na kompie .jak podlczylem kompa pod tv i ustawilem na 1080p to obraz był nie na całym tv ,tylko tak 3 cm z każdej stony było czarne pole i ustawiłem w telewizorze żeby powiększył obraz na cały ekran.i tu popełniłem błąd.bo obraz w 3d rozjeżdżał się. a rozwiązanie tego jest takie ustawić obraz w tv na 16:9 i jak obraz nie jest na całym ekranie wejść w ustawienia karty graficznej i tam poszukać opcji skalowanie obrazu i tam przestawić suwak na 0 przynajmniej na mojej karcie graficznej ati tak jest . to tak dla innych
 
Do góry