PSN IDs

mrtwister

New member
PSN id: mrtwister_cok
MGS4, SC4, MS, FIFA 2008, CIVILISATION, GHWT BK i w najbliższym czasie LBP

Mam pytanie - czy da się wyłączyć to, że jak jakiś z listy friendsów się loguje to mi wyskakuje ta informacja?
 

mateas

New member
Wylogowac sie z sieci, a jak to nie wchodzi w gre, to moze sprobuj pozostac w trybie ukrytym (nie jestem pewien czy to rozwiazuje problem) Pogrzebaj w opcjach dotyczacych logowania sie... moze cos znajdziesz.
 

dienekes' shade

New member
mrtwister napisał:
PSN id: mrtwister_cok
MGS4, SC4, MS, FIFA 2008, CIVILISATION, GHWT BK i w najbliższym czasie LBP

Mam pytanie - czy da się wyłączyć to, że jak jakiś z listy friendsów się loguje to mi wyskakuje ta informacja?
Naturalnie, w ustawieniach jest taka opcja, ale obejmuje też zablokowanie informacji nt nadchodzących wiadomości z PSN. IMO, powinni to odseparować.

Na liście mam ok. 70 Friends' ów, więc siłą rzeczy, co chwila mam jakieś info w prawym górnym rogu ekranu (ktoś się loguje, ktoś opuszcza sieć...), a po wyłączeniu, nie wiem, kiedy dostaję peemki. Nieprzemyślane rozwiązanie...:rolleyes:
 

mietek099

New member
@ dienekes' shade:
Ja mam wyłączone nowinki z PSN a i tak informacje o friends'ach są wyświetlane więc jest to odseparowane.

Co do pytania mrtwister - osobiście mi to nie przeszkadza więc nie szukałem nigdy tego, ale pogrzeb w opcjach, może coś znajdziesz.

EDIT:
@ dienekes' shade:
Myslałem, że masz na myśli informacje o nowościach itp. Trza było napisać, że chodzi Tobie o "prywatne wiadomości".
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Chyba nie zrozumiałeś, co napisałem :rolleyes:

Z poziomu XMB można wyłączyć informacje nt przychodzących prywatnych wiadomości oraz logowania/ wylogowania osób z naszej listy.
 

mrtwister

New member
hej weź mnie ktoś dodaj

weźcie dodajcie mnie do znajomych, bo mam tylko 3 friendsów i jakoś żadnych perspektyw na nowych znajomych;). A w sumie to całkiem wporzo jestem;)

id: mrtwister_cok
 

dienekes' shade

New member
@ mietek099: Gdyby chodziło mi o Information Board, napisał bym "nadchodzące informacje" a nie "nadchodzące wiadomości" ;) Grunt, że Kolega mrtwister uzyskał odpowiedź na swoje pytanie.

Pozdrawiam
 

shakin1

New member
Psn Id

PSN ID: shakin1
Gry-aktualizacja -> Resistance,Resistance2,Heavenly Sword,Uncharted,Metal Gear Solid4,Assasins"s Creed,CoD4,CoD5,Ratchet i Clank,Buzz,Dead Space,FarCry2,Bioshock
Headset : jest
 
Ostatnia edycja:

gianbuffon

New member
aktualizacja
PSN ID: juventino_PL
gry multi: motorstorm, burnout paradise, gta4, tekken, wipeoutHD, little big planet. za niedlugo killzone 2 ofkorz :p
headest: planuje kupic jak wyjdzie KZ2:)
gram glownie poznymi wieczorami, czesto do bialego rana :p
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
psn id: tajsonik_pl

obecnie jadę online z Fifą 09 ale niedługo Killzone 2 i inne shootery (battlefield 1943 na 100%) i Fight Night 4 (cant wait) oraz każdy multiplayerowy "musisz-mieć" wydany w przyszłości.
 

pgiersz

New member
PSN ID: Gierek

gry: burnout + killzone 2

(dodatkowo jak ktoś chce to mogę się wymienić na gry z psn. Mam: ratchet & clank, flower, szukam: wipout hd i superstardust hd)
 

gumis7

New member
PSNID: gumis7
Gry: Fight Night Round 3, Burnout, Prince of Persia, FIFA 08, Pure, NBA Homecourt, Little Big Planet
Headset: brak
 

punkracy

New member
ID: punkracy
Gry: Heavenly Sword, Assasins Creed, Burnout Paradise, WipEout HD, Flower, Ratchet&Clank, Sonic Unleashed + dema PSS
Headset: na razie brak
 

wasylhh

New member
Bez reklam
ID: rafalek84
Gry: Killzone 2, FIFA 09, Mirrors Edge, UFC Undisputed, Fallout 3, Resident Evil 5, NFS- Undercover, Bioshock, MGS4 oraz masa gier z PSN na dysku ;)
Headset: Jest
 
Do góry