PS60E6500 Samsung czy Panasonic VIERA TC-P55ST50

cureman

Active member
Bez reklam
Witam mam dylemat co wybrac miedzy tymi tv.Panasonic VIERA TC-P55ST50 czy PS60E6500.Tv ma byc do filmow (MKV tv N Hd) i grania na konsolach PS3 i XBOX 360.Ceny sa praktycznie takie same.Czytalem ze PS60E6500 to bardzo dobra plazma na poziomie VT50 .Co wybrac ? (w poniedzialek zakup)
 
Ostatnia edycja:

enceladus

Banned
Witam mam dylemat co wybrac miedzy tymi tv.Panasonic VIERA TC-P55ST50 czy PS60E6500.Tv ma byc do filmow (MKV tv N Hd) i grania na konsolach PS3 i XBOX 360.Ceny sa praktycznie takie same.Czytalem ze PS60E6500 to bardzo dobra plazma na poziomie VT50 .Co wybrac ? (w poniedzialek zakup)

A gdzie czytałeś ?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jeśli poziom VT50 to bym brał samsunga bo ze swoją multimedialnością wychodzi na to, że jest ogólnie lepszy od panasa
 

cureman

Active member
Bez reklam
Panasonika skreslam z listy tam 3d nie jest aktywne,mysle o tym modelu


LC60LE740E SHARP macie jakies namiary na testy ,opinie.?
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
jeśli poziom VT50 to bym brał samsunga bo ze swoją multimedialnością wychodzi na to, że jest ogólnie lepszy od panasa

Co ma multimedialność do podstawowej funkcji TV tj. wyświetlania jak najlepszego i jak najbardziej naturalnego obrazu? A poza tym to "oczywista oczywistość", że szajsung ma najlepsze plazmy na świecie i wszystko inne też ;)

Na marginesie porównywanie 6500 do VT50 i VT30 to kuriozalna sprawa - no coment...
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Marcin nie kumam o co Ci chodzi i do czego pijesz hehe, bo to jak byś nie do mnie pisał:p jeśli samsung to samo co panas to lepiej brać szajsunga bo jest bardziej wybajerzony multimedialnie
 

MaciekMR

New member
Panasonika skreslam z listy tam 3d nie jest aktywne,mysle o tym modelu
LC60LE740E SHARP macie jakies namiary na testy ,opinie.?

Jeśli idzie o Sharpa to testowałem (krótko) 46" wersję LC740E. Jak dla mnie to jest nieporozumienie. Obrazu nieHD nie da się oglądać, pilot i menu totalnie nieintuicyjne - tyle z grubsza. Zakładam, że w 60" będzie jeszcze gorzej.
Nikomu tego TV nie polecę.

Pozdr.
MR
 

czarnuch

New member
Seria Panasonica st50 wypada porównywalnie jak nie lepiej od zeszłorocznej vt30 a samsung e6500 jeśli chodzi o jakość wyświetlanego obrazu w niczym nie ustępuje st50.Wiec jednak można śmiało porównać vt30 do e6500.Kiki jest w trakcie testu i sie wszystko niebawem okaże.
 
Do góry