PS51e550 vs PS51d6900

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Byłem na przeszpiegach w MM. Pierwsza różnica jaką spostrzegłem porównując te dwa TV to lustro jakim jest E550 vs. D6900. To już jest dla mnie dyskwalifikujące. Do tego gorszy design i grubość profilu. Ten model nie jest dla mnie.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Ten model ma ten sam filtr co D6900 wiec nie moze byc roznicy,tym bardziej ze jest nowszy,pewnie ogladales go na innych ustawieniach a i moze gdzie indziej stal i inaczej swiatlo padalo.
 

ha-mer

New member
Witam mam małe może głupie pytanko otóż posiadam tv PS51E550 i chciałbym podłączy dysk zewnętrzny 3.5" na usb 3.0 czy mi będzie chodzić ?


Wszystko jasne kupiłem dysk Seagate Expansion 1TB USB 3,0 3,5 " w proline.pl i śmiga jak ta lala :D
 
Ostatnia edycja:

salo5

New member
Witam!

Też zastanawiam się nad E550.
Proszę odpowiedzcie na pytania:
1) czy ma normalny SMART TV ze wszystkimi aplikacjami (vod.tvp, ipla?),
2) czy w zestawie są jakies okulary?
3) czy szyba odblaskowa będzie lepsza niż w PS50C550?

Temat pilny!

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam!
 

mzeromski

Member
witajcie, przymierzam się do zakupu plazmy ponieważ mój syn zbił mi matrycę w samsungu PS50c550 ..
telefon idzie do śmieci więc teraz trzeba się rozejrzeć za czyś nowszym. interesuje mnie model PS51E550. powiedzcie mi opłaca się go kupić ?
czy oprócz dodanego 3d i aplikacji smart zostało coś zmienione w serii tych telewizorów ? bo wydaje mi się że to jest bardzo podobny model do tego co ja miałem tylko 2 lata młodszy + to co wyżej wipisałem.

mam rację ?

czy osoba która posiada ten model telewizora może mi poweidzieć czy samsung wreszcie pomyślał i wejście optyczne jest w tym tv bardziej przydatne ? tzn chodzi mi czy jest tak jak w Lg -kach że jak podepnę wzmacniacz do tego optyka w tv to każde żródło połączone przez hdmi do telewizora będzie mi dawało DTS na wzmacniaczu ? czy jak u poprzednika tylko filmy z usb i naziemna tv będzie obsługiwana przez wzmacniacz a żródła z hdmi ( ps3 , tuner ) będzie w stereo ??
 

salo5

New member
Witam!

Kolego ja miałem dokładnie taki sprzęt jak Ty i wypchnąłem do rodziców.
Zakupiłem PS51E550 i zmiany jakie dojrzałem w stosunku do PS50C550:
- nowy nie buczy aż tak mocno,
- nowy nie ma problemów ze skakaniem jasności w trybie FILM,
- nowy moim zdaniem ma lepiej rozwiązane sterowanie bez pilota,
- jakoś w starym menu mi się bardziej podobało,
- jeżeli chodzi o dźwięk to nie wiem, bo korzystam z amplitunera,
- wstawiłem go w miejsce starego i mimo, że ma o 1cal większą matrycę zdaje się być mniejszy, bo ramkę ma mniejszą.

Ogólnie gdybym mógł to kupiłbym 60cali, ale jakoś nie było mnie stać niestety.

Pozdrawiam!
 

mzeromski

Member
a powiedz mi, jak to jest z tymi smart tv apps samsunga ? jest wszystko dostępne ? np tvn player czy jest to bardzo okrojona wersja w tym tv ??
 

mzeromski

Member
to zapytam tak , a jakie sa dostepne ? jest np tvn player youtube ?
po prostu czy duzo ubozszy jest od tego d6900 mi chodzi

o co chodzi z tymi 600hz powiedzcie mi ? jak mialem c550 to i tak co kolwiek nie podlaczylem czy to tuner sat czy ps3 to i tak pokazywalo mi ze obsluguje 50hz. dlaczego tak ?
 

Kadajo

New member
Bez reklam
600hz to odświeżanie podpolowe matrycy, nie ma nic wspólnego z odświeżaniem sygnału. Innymi słowy marketing.
 

mzeromski

Member
a gdzie na necie mozna sprawdzic czym sie roznia te softy miedzy soba ? jaka jest roznica w tym samsung apps pełnym a tym, co jest w modelu e550 ? czy jest dużo uboższa. myślałem że skoro jest to telewizor z serii E to powinien mieć więcej funkcji niż ten z serii D
 
Do góry