ps50b551 czy warto

pazury

New member
zdecydowalem sie na plazme samsunga ps50b551,tylko malo testow i opisow jak sie sprawuje,posiadacze tego tv czy mozecie mi napisac jakie wrazenia z uzywania tego tv(wady i zalety)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
źle szukałeś , tu jest cały test:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27552


Plan ogólny - rewelacja w sygnałach HD, nie ma załamań ,artefaktów a głębia obrazu poprostu zachwyca.
022_P1010192.JPG
 

urodzony8lipca

New member
Właśnie, link jest do A 551.
B551 wg mnie różnie się od B550 tylko kolorem obudowy, a jak będzie można w nich odblokować oglądanie filmów z usb to będzie mój faworyt.
 

fnw

New member
Wracając do modelu ps50B551 - jestem na niego zdecydowany - mam możliwość zakupu za poniżej 3400 zł. Osobiście myślę, że za te pieniądze 50'' o tych parametrach to dobra cena. W internecie nie znalazłem żadnego testu. W stosunku do testowanego na forum 50a551 na duży plus jest znaczne zmniejszenie zużycia energii z 490W/370W/240W na 350W/250W/160W. Czy ktoś miał do czynienia z tym modelem od ostatnich wypowiedzi na forum ??
 

acc

New member
Czy ta cena poniżej 3400zł to w jakimś sklepie internetowym? Jak tak, to podaj w którym, bo nawet na ceneo jest trochę drożej :)
 

HILUX

New member
Wyjdzie poniżej ... Jeżeli kupisz chyba przez serwis "torturacen", który zwraca jakiś procent np. 1% .. 1,5% - więc cena jest poniżej ... lub inaczej patrząc masz darmową wysyłkę ... ale czy to działa ... to nie mogę potwierdzić :rolleyes:
 
Do góry