PS50A551 - opcje (menu serwisowe ) jak wejść ?

salpa

New member
hej forumowicze czy ktoś z Was orientuje się jak wejść w menu serwisowe tego TV ponoć info-mute-menu-power ale czy wszystkie naraz przyciśnięte czy pokoleji i czy power z pilota czy power z TV bo czytałem że to też może mieć znaczenie , proszę o pomoc
dotyczy tv SAMSUNG PS50A551 - opcje (menu serwisowe ) jak wejść ? PS50A551 - opcje (menu serwisowe ) jak wejść ?

PS50A551 - opcje (menu serwisowe ) jak wejść ?
 

Xano

New member
hej forumowicze czy ktoś z Was orientuje się jak wejść w menu serwisowe tego TV ponoć info-mute-menu-power ale czy wszystkie naraz przyciśnięte czy pokoleji i czy power z pilota czy power z TV bo czytałem że to też może mieć znaczenie
A po co Ci tam zaglądać? Nie ma tam żadnych ustawień, które ułatwią/polepszą oglądanie. A jeśli chodzi o kombinację to wymienione klawisze, ale nie w tej kolejności. Poszukaj na forum - było.
 

sciobel

New member
Stand by (power off) - i po kolei: info/mute/menu. Teraz power on. Po lewej stronie wyświetli ci sie menu serwisowe. Oczywiście bzdurą jest, ze nie ma tam po co wchodzić. Jest. Ale jeśli nie wiesz co tam robić, to uważaj: możesz przypadkowo (a w tym menu jest o to bardzo łatwo!) włączyć takie ustawienia, ze z TV zrobisz cegłę.
 

Xano

New member
Ale jeśli nie wiesz co tam robić, to uważaj: możesz przypadkowo (a w tym menu jest o to bardzo łatwo!) włączyć takie ustawienia, ze z TV zrobisz cegłę.
Głównie to miałem na myśli. Np. zmienisz niechcący rodzaj panelu i.... "po ptokach" :(.
Ze swej strony podpowiem: nie siedź tam za długo bo będziesz miał piękne powidoki. Service menu wyświetla się z maksymalnymi ustawieniami kontrastu, podświetlania itp. Po wyjściu z tego menu wszystkie ustawienia są resetowane do fabrycznych. Jeśli masz własne profile musisz wszystko ustawiać od nowa.
 
Do góry