PS50A551 gubi ustawienia menu po odłączeniu od sieci :-/

hazi

New member
Nie mam załączonego trybu sklepowego.
 

Attachments

  • 20081030056.jpg
    20081030056.jpg
    58,7 KB · Wyś: 85

darwulkiew

New member
Aż się boję aktualizować firmware :). Ja mam wersję 1011.2 i jest wszystko OK. Widać coś znowu skopali i trzeba czekać na kolejną wersję. A może downgrade do wersji 1015? Parę postów wcześniej jest potwierdzone, że na nim jest wsio OK.
 
Ostatnia edycja:

darwulkiew

New member
Czy widzisz jakieś różnice po zmianie z wersji 17 na 15?

Ciekawi mnie co zmieniają w kolejnych wersjach firmware oprócz przywracania poprzednich błędów ;), niestety nawet w centrali Samsunga tego nie wiedzą.
Zadałem mailem pytanie:
Czy mógłbym prosić o listę zmian wprowadzonych w kolejnych wersjach
firmware tj:T-PRLPEUMD-1015.0, T-PRLPEUMD-1016.0 oraz T-PRLPE
UMD-1017.0. Chciałbym wiedzieć czy zmiana oprogramowania przyniesie mi jakieś wymierne korzyści. Niestety trochę tego brakuje na stronie www w sekcji Centrum pobierania.


Odpowiedź:
Uprzejmie informuję, iż nie posiadamy szczegółowych list poprawek jakie
są wprowadzane w poszczególnych wersjach oprogramowania.

PS.
Właśnie wyczytałem na innym wątku, że pojawiła się w centrum pobierania wersja
T-PRLPEUMD-1019.0 do ściągnięcia. Ciekawe co w niej nowego...
 
Ostatnia edycja:

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Update do 1019.0

Witam, wlasnie zrobilem flasha do nowej wersji softu i o dziwo nie wywaliło zadnych ustawień telewizora. Wszystkie ustawienia w Menu zachowały się, zaprogramowane kanały z "siatki" też. Nie sprawdzałem tylko wersji softu przed i po aktualizacji bo we wczesniejszych wersjach firmware po wejściu do menu serwisowego wywalało ustawienia Menu.
 

darwulkiew

New member
Hazi - widzę, że zaraz po upgrade masz nabite 80 godzin działania panelu, czyżby teraz po fleszowaniu ten parametr oprócz kanałów i ustawień menu również się nie resetował?
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakbyś chciał go wyzerować to zawsze można zrobić downgrate softu do starszej wersji gdzie kasowało licznik i po zawodach :p
 

darwulkiew

New member
Właśnie zrobiłem upgrade z wersji 1011.2 i wszystkie ustawienia poszły w cholerę. Znowu mam 50 kanałów do nazwania i ułożenia :???:. Ciekawe czy mi chociaż coś dał ten upgrade oprócz dodatkowej roboty. Ktoś coś zauważył? Może Real 100Hz włączyli :) ? Ciekaw jestem czy ten firmware również na obróbkę obrazu wpływa czy tylko na menu i zachowanie TV.
 

jacky-x

New member
@darwulkiew
Dał ci na pewno, ty masz przeskok z wersji 1011 może dlatego wywaliło ci ustawienia, nie będziesz musiał ustawiac znowu jak wyłacza prąd, dojda ci polskie litery w telegazecie bo w poprzednim twoim ich nie było, a i ustawienia będzie teraz trzymał, także godziny przepracowane to tak w skrócie. Pozdr
 

qubika

New member
Witam!
U mnie po Update do 1019 nie trzyma parametrów obrazu,
W menu TV niby się nic zmieniło ale obraz jest inny,
Np. tryb film a telewizor świeci jak trybie conajmiej standardowym
Dzieje się to przy przełączaniu źródła.
 
Do góry