PS43D450 -wszystko na ten temat

dj_daro

New member
Zastanawiam się nad kupnem tylko nie wiem czy Ps43e450 to po prostu odpowiednik modelu PN43e450 na rynek europejski. Czy ktoś podpowie?
 
Ostatnia edycja:

anowopolski

New member
Ja kupiłem ją w w sklepie internetowym ale z odbiorem na drugi dzień w Warszawie. Minęło kilka dni ale mogę powiedzieć, że analog z kablówki Net-Serwis jest na poziomie dobrym w zależności od jakości sygnału. Obraz z Cyfrowego Polsatu jest o niebo lepszy. Z DVD bardzo dobry w zależności od sprzętu (Philips DVP3580) i jego ustawień no i oczywiście od tego jaki format oglądasz. Ostatnio oglądałem z dysku USB film w FHD (.mkv) - jakość idealna.
Czyta polskie napisy, odtwarza z dysku usb bez zewnętrznego zasilania i rozpoznaje partycje. Co do dźwięku to mało zwracam na to uwagi ale przy odpowiednim ustawieniu korektora jest dobry. Obudowa nie trzeszczy a szumy są słyszalne tylko jak wyciszysz dźwięk i to trzeba się wsłuchiwać. Obecnie poznaje jeszcze jego funkcje - ostatnio zezłościłem się bo napisy nie miały polskich znaków ale pogmerałem w menu i przestawiłem i jest OK. Można ustawić ich wielkość, opóźnienie lub przyspieszenie itp. Istnieje szeroki zakres ustawiania formatów ekranu i jego jasności, barwy, nasycenia itp. Jak na razie jestem zadowolony - czas pokaże, jak zawsze.

Czy potwierdzasz, że odbiornik współpracuje z dyskiem USB? Jakiego typu dysku używasz?
Czy ktoś inny również potwierdza ten fakt?
Czy jest szansa/ potwierdzenie, że PS51E450 będzie współpracować z dyskiem USB?

Pozdrawiam,
Adam
 

ascorp

New member
Mój PS43D450A2W radzi sobie bezbłędnie z dyskami zewnętrznymi 2.5" 500GB, również z pendrive USB 3.0, odtwarza płynnie filmy MKV ~12GB. Ciekawi mnie funkcja nagrywania, czy jest możliwość odblokowania tego, niestety w MS nie widzę opcji PVR support , firmware T-MST4DEUC-1029.0.
Kupiłem TV kiedyś na promocji w pewnym markecie za 1299 zł i jestem z niego zadowolony do dziś dzień :)
 
Do góry