PS42Q91H optymalne ustawienia

xiva

New member
Witam , chcialem otrzymac informacje na temat optymalnych ustawien ( najlepsszych do ogladania ) modelu Samsung PS42Q91H , jezeli ktos moglby podac bo narazie jestem w fazie docierania plazmy , ale juz niedluigo przejde na normalne ogladanie :)
 

ANDPOL

New member
Nie ma czegoś takiego jak optymalne ustawienia. Ilu użytkowników-tyle gustów i każdy ci powie, że tak jak on ma jest najlepiej. Wszystkie ustawienia zależą od Ciebie i warunków w jakich tv pracuje. Nie dotykaj tylko ustawień odnośnie wypalania.
 

Stanley56

New member
pytanie

ANDPOL napisał:
Nie ma czegoś takiego jak optymalne ustawienia. Ilu użytkowników-tyle gustów i każdy ci powie, że tak jak on ma jest najlepiej. Wszystkie ustawienia zależą od Ciebie i warunków w jakich tv pracuje. Nie dotykaj tylko ustawień odnośnie wypalania.

Dlaczego nie nalezy "dotykać" ustawień odnośnie wypalania?
 

aradius

New member
ustawienia

mam dokładnie ten model. W przeciwieństwie do niektórych opinii, jakie słyszałem, oglądam obraz z max dynamiką, rozdzielczością i kontrastem oraz włączonymi wszystkimi funkcjami. Jest super jak na razie, nic mi się nie wypala, a chodzi non stop.
Chciałbym też się dowiedziec opinii, dlaczego nie dotykać nic dot. wypalania.
 

ANDPOL

New member
Stanley56 napisał:
Dlaczego nie nalezy "dotykać" ustawień odnośnie wypalania?
Są ustawione optymalnie przez producenta.Dotyczy to funkcji "skok pikseli", bo tylko ona działa cały czas. Producent zaleca 2/2/2 dla wszystkich wejść. Jedynie dla PC 1/1/2
 
Ostatnia edycja:

uranwp

New member
Witam, ja ustawiłem po 3 miesiącach na maxa 4/4/4 i myślę że po to jest taka możliwość żeby z niej korzystać.Nie korzystam z pełnej dynamiki bo "oczy bolą" .Mam ustawienia na ok.50% i obraz jest super -pozdrawiam
 
Do góry