ps42c450 dzwiek

szewczu1982

New member
witajcie kupilem samsunga plazme mimo opiniom i odradzaniu wszelkim znajomym ale jestem mile zaskoczony ale jest male ale ktore nie daje mi spokoju i cholernie mnie drazni: posiadam cyfrowa telewizje cyfrowa w momencie jej podlonczenia telewizor w momencie ogladani wysyla szumni dzwieku gdy wylacze dziwek na dekoderze dalej slysze cholerny poglos jakby buczenie najgorzej jest gdy ogladam tv nie ma dialogow jest watek bez dzwieku i nie slysze gluchej ciszy tylko dziwny pomruk ktory okropnie mnie drazni czy to wina tv czy sygnalu z kablowki niewiem ale juz zaczyna mnie to draznic moze macie jakis pomysl co moge zrobic zmienic kadle doslownie nie wiem co mam robic pomocy PS. niedlugo chyba moja malzonka otworzy okno i po tv haha pozdrawiam :blagam:
 

drabon

New member
Może to wina "uszkodzonego" kabla?
Jak i jakimi kablami masz podłączony TV do dekodera?
Coś jeszcze jest podłączone do TV?
Jakimi kablami?
Jakie to w końcu dźwięki - szumy czy buczenie?
Jak wyłączysz dekoder i oglądasz np. DVD to jest to samo?
Opisz - tylko spokojnie, w sposób zrozumiały i bez emocji ;).
Ale najpierw : sprawdź podłączenia i kable.
 

tHe_mRuWa

New member
jakby buczenie najgorzej jest gdy ogladam tv nie ma dialogow jest watek bez dzwieku i nie slysze gluchej ciszy tylko dziwny pomruk ktory okropnie mnie drazni

Jesli dobrze wylapalem co chciales zawrzec w tym ogolnym bełkocie ;)
To najprawdopodobniej przeszkadza ci tzw. bzyczenie plazmy, mam model 50c530 i jest tak samo, pozostaje ci sie przyzwyczaic.
Jak kupowalem swoja liczylem sie z tym faktem to moze dlatego teraz mi to nie przeszkadza jakos szczegolnie - podobno wszystkie plazmy bzycza mniej lub bardziej, a na pewno te tansze...
 

luis_gt

New member
Wiem o czym mówisz

Ja przeżyłem to samo.Nawet poleciałem do sklepu i słuchałem innych modeli , niektóre buczą jeszcze głośniej.Minęło mi to po tygodniu.Staraj się nie myśleć o tym .Ja słyszałem bucznie nawet jak tv był wyłączony;). A ten tv jest po prostu świetny,obraz kolory ,możliwości,jakbym teraz kupował jeszcze raz też bym wybrał ten model.Miałem do wydania 2800, a wybrałem ten i to nie dla tego że najtańszy.

Pozdrawiam
 

szewczu1982

New member
przepraszam za zamieszanie chodzilo o buczenie ale przyczyna juz sie znalazla "uszkodzony"kabel dziekuje za info i jeszcze raz przepraszam za zamieszanie
 
Do góry