PS42B450 - pytania

martiniza12

New member
Witam, mam pewien problem z telewizorem Samsung PS42B450.
Chodzi mi o rozdzielczość. Kupilem dekoder polsatu HD, wszystko p[ieknie śmigało, programy HD pokazywały w rogu rozdzielczość 1920x1080. Problem pojawił sie gdy podłączyłem do niego laptopa. Po odłączeniu na wszystkich programach pokazuje sie rozdzielczość 720x576. Jak zmienić żeby programy HD dalej były odtważane w rozdzielczości 1920x1080.
Proszę Was o pomoc. Z góry dziekuje.
 

KoGi

New member
Witam posiadam ten model telewizora i mam pytanie czy jest możliwość wylączenia tego dzwieku podczas odpalania telewizora ?? z góry dziękuje
 

KoGi

New member
Witam posiadam taki sam model telewizora i mam pytanie czy można wyłączyć ten dzwięk podczas Wł i Wył telewizora ??
 

BRgutek

New member
Witam, mam pewien problem z telewizorem Samsung PS42B450.
Chodzi mi o rozdzielczość. Kupilem dekoder polsatu HD, wszystko p[ieknie śmigało, programy HD pokazywały w rogu rozdzielczość 1920x1080. Problem pojawił sie gdy podłączyłem do niego laptopa. Po odłączeniu na wszystkich programach pokazuje sie rozdzielczość 720x576. Jak zmienić żeby programy HD dalej były odtważane w rozdzielczości 1920x1080.
Proszę Was o pomoc. Z góry dziekuje.

W dekoderze satelitarnym ustaw od nowa rzadana rozdzielczosc.
 

djinni

New member
dlaczego jak chce wejść do działu forum/video/lcd to przenosi mnie w to miejsce Sorry, że w tym temacie piszę nie na temat ale to forum wogóle nie działa A na pewno nie działa poprawnie i nigdzie indziej nie mogę tego zgłosić bo ciągle przenosi mnie w to miejsce!!!!!!!!!
 
Do góry