Ps4 Pro pomoc w ustawieniach pod HDR

MrSadistic

New member
Witam

Jak najlepiej skonfigurować konsole pod HDR?
Ustawić wszystko w automat?

Jakie opcje dodatkowe wyłączyć/włączyć w KS7000 do uzyskania lepszego efektu.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Proszę uruchomić w ustawieniach obrazu hdmi kolor i będzie szerszy zakres czyli rgb .
U mnie w ue55ju7000 wyszło tak jak być powinno po włączeniu hdcp2.2
Czyli rodzielczosc uhd kolor rgb i hdr 2k 4k hdcp 2.2
 
Ostatnia edycja:

strejcik

New member
Witam posiadam tv LG 49UF695v orientuje się ktoś dlaczego nie mogę wybrać na ps4 pro opcji 2160 RGB tylko 2160yuv420 ? Pozdrawiam
 

Caparzo

New member
Bez reklam
A skąd my mamy wiedzieć czemu?? Zadzwon do lg albo sony. U mnie te opcje sie nie podświetlają, to mam robić afere w Japoni ??
 

dod6e23

New member
Witam serdecznie.
Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość.
Jeśli źle trafiłem, to przekierujcie mnie, ale przejdźmy do sedna sprawy.
Zakupiłem Sony Playstation 4 PRO i jak się możecie domyślić potrzebuje zakupić do niej TV tzw 4K.
Ten tzw TV UHD powinien mieć funkcję HDR i musi mieć wejście HDMI zgodne z HDCP v.2.2.
Czy możecie coś polecić?
Szukam ale w tym gąszczy telewizorów ciężko jest coś znaleźć, bo albo producent nie podaje informacji o HDR albo o HDCP v.2.2.
Co gorsze, to jestem ograniczony finansowo do 3 tyś zł.
Dzięki za wszelką pomoc. Dodam, że na oku ma TV LG i Philips.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Witam serdecznie.
Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość.
Jeśli źle trafiłem, to przekierujcie mnie, ale przejdźmy do sedna sprawy.
Zakupiłem Sony Playstation 4 PRO i jak się możecie domyślić potrzebuje zakupić do niej TV tzw 4K.
Ten tzw TV UHD powinien mieć funkcję HDR i musi mieć wejście HDMI zgodne z HDCP v.2.2.
Czy możecie coś polecić?
Szukam ale w tym gąszczy telewizorów ciężko jest coś znaleźć, bo albo producent nie podaje informacji o HDR albo o HDCP v.2.2.
Co gorsze, to jestem ograniczony finansowo do 3 tyś zł.ow ,
Dzięki za wszelką pomoc. Dodam, że na oku ma TV LG i Philips.

Odszukaj na forum watki z tematem, ktory Cie ineteresuje a mianowicie tv z hdr pod ps pro - jest kilka a w nich juz konkretne rozkminy , modele itp.
Jezeli chesz odczuc hdr to wes pod uwage modele, ktore swieca mocniej , im wiecej nitow tym lepiej .
Magiczna bariera to te 600 nitow .

W kwocie 3 tys nie dostaniesz nic sensownego .Nie poczujesz prawdziwego efektu HDR ;(
 
Ostatnia edycja:

3pitex3

New member
Posiadam tv Hitaci 48HK6T74U moje pytanie co mam ustawić w ps4 pro ten tv nie ma hdr czy 2160p RGB czy 2160p yuv420
 

polaris20

New member
Leszczem jesteś sam bo widocznie szkoda kasy na nowy tv. Pogralbys w Residenta na TV 4k i HDR to innaczej byś stekal.

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry