PS4/Filmy - 75 cali

XdareckiX

New member
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 35 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne? Wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Z lewej strony siedząc przed telewizorem
7. Jaki masz obecnie telewizor? Nie mam
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Wyświetlanie ekranu iPhona lub iPada, niski lag do gier, rozsądna jakość ekranu
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD )? 4k, hd
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? PS4 Pro, dekoder, kamera sportowa
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? 3-5
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? nie wiem
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? filmy, seriale
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? Tylko YT
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? 50%
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Tylko wieczór
17. Preferencje co do wielkości? 65/75
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Mały ekran, mała "płynność" obrazu, słaby kontrast
19. Preferencje co do marki? Nie ma
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne? Niepotrzebne
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? do 10k ale patrz uwagi poniżej

Witam, na wstępnie zaznaczę ze nie jestem jakimś zboczeńcem porównującym ilość lumenów, ppi, dpi i inne takie, szukam dobrego telewizora i zdaje sobie sprawę z tego ze nic nie dorówna OLEDom, widziałem je w markecie, obraz potęga ale cena już nie. Wiem ze obecnie jest dużo tv 4K z HDR ale pytanko czy siedząc 3,5 m przed telewizorem będę widział różnice w 4K. Nie potrzebuje Smart tv, fajnie byłoby gdybym mógł streamowac obraz z ios na tv ale nie jest to mus. U znajomego widziałem tv gdzie obraz był bardzo płynny, nie wiem czy to kwestia fps cz może hz ale bardzo fajnie to wyglądało. Na koniec uwaga-wszystkie zakupy robię myśląc ekonomicznie tzn jeśli za te 10k będę miał tv który jest bezkonkurencyjny i w ogóle super okazja to Ok ale rozważam tez opcje tv tańszych mające gorsze parametry do których człowiek się z czasem przyzwyczaja.
 

mml23

New member
65ks9500
65xe9005
65ex780

Obawiam sie ze na dobre 75" 10k to troche za malo kasy.. oczywiscie mozna jakiestam tv kupic ale na pewno nie bedzie to klasa tych tv wyzej wymienionych

65" oled zaczyna sie mniej wiecej od 12.5k (minimum jakie trzeba wydac aka b6j. Lepszy b7v to koszt 13.8k)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz brać spokojnie 75" C70 za 9999 zł z całym pakietem - czyli z kalibracją, dostawą , montażem i uchwytem gratis.
A masz 4K, 100Hz, HDR, VP9. Mx Player, Kodi.
 

strazakp

Banned
65ks9500
65xe9005
65ex780

Obawiam sie ze na dobre 75" 10k to troche za malo kasy.. oczywiscie mozna jakiestam tv kupic ale na pewno nie bedzie to klasa tych tv wyzej wymienionych

65" oled zaczyna sie mniej wiecej od 12.5k (minimum jakie trzeba wydac aka b6j. Lepszy b7v to koszt 13.8k)
Najlepszy Panasonic!
Bardzo dobrej jakosci obraz, niski ipuct lag (21ms) co znaczy ze bedzie idealny do gier, swietny wyglad zewnetrzny, bdb jakosc wykonania, bdb płynność obrazu za sprawą 120Hz oraz swietnej elektroniki od Panasonica (super do sportu)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla 4K oczywiście TCL 75".
Możesz śmiało sięgać. Stanął w szranki z Bardzo dobrym modelem Panasonic 75EX780 i TCL wygrał.
 

XdareckiX

New member
Dzięki za informacje. Trochę polazilem po sklepach żeby stwierdzić ze jednak 65 odpada i chce kupić 75 cali. Kiki ten C70 faktycznie wydaje się być świetny, mogę gdzieś na żywo zobaczyć ten tv? Lub od biedy poczytać gdzieś jakieś testy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz zamówić prezentację w Domu.
Jak nie kupujesz płacisz tylko za transport.
Jak kupujesz masz cenę 9999 zł
Kalibracja gratis
Pilot do obsługi głosowej gratis
Uchwyt gratis
Montaż gratis
Dostawa gratis.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak będziesz niebieski masz:
TCL 75C70 za 9499 zł
Kalibracja gratis
Dostawa gratis
Montaż gratis
Uchwyt gratis
Pilot głosowy gratis.

On jest lepszy od znacznie droższych modeli i w jakości i w wyposażeniu.
 

XdareckiX

New member
Ok a powiedz mi jaka jest różnica w jakości obrazu do jakiegoś oleda 65cali bo biorę pod uwagę poświęcenie tych 10 cali żeby mieć super obraz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled zagra lepiej.
A jaką masz odległość od ekranu?
Ile masz max kasy.
I zaloguj się w klubie HDTV - dostaniesz specjalne ceny, kalibrację gratis, Xboxa gratis i cashback 300 zł (oferta do 3.12.2017)
 

XdareckiX

New member
Wiem ze OLED zagra lepiej ale nie wiem na ile lepsza jakość obrazu jest warta mniejszej przekątnej. Dużo oglądam i gram przy zgaszonych światłach i mimo ze nie oczekuje mega czarnej czerni to nie chciałbym mieć prześwitów które często są widoczne przy krawędziach w tv lcd. Kasy mam maks. 12000. Odległość od TV to 3,5-3,8m. Zakup przed świetami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ma rację. Zawsze jestem za wielkością ekranu.
Jeśli chcesz mieć bezkompromisową jakość zostań przy 65B7 za masz za 10.800 zł z kalibracją profesjonalna gratis, dostawą gratis i Konsolą Xbox gratis.
Jeśli wielkość ma znaczenie to TCL: 75C70 za 9499 zł
Kalibracja gratis
Pilot głosowy gratis
Dostawa gratis
Uchwyt gratis
Montaż gratis.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, prezentacja jest możliwa.
Prezentacja kosztuje 350 zł dojazd + 300 zł prezentacja.
Jeśli kupujesz płacisz tylko za dojazd.
Jeśli ok napisz na PW i działamy.
 

XdareckiX

New member
Czy jest możliwość podłączenia konsoli podczas prezentacji? Czy jeśli chodzi o montaż na ścianie to czy poradzisz sobie z montażem takiego uchwytu skoro ściana z tv jest regipsem 10cm i dopiero za nim jest ściana nośna z cegły?
 
Do góry