Ps4 czy warto

Tvmania

New member
Bez reklam
Dokladnie tak piramida dramat kazda konsole od sony mialem w dniu premiery a tu takie jaja cóż moj tv sony xg9505 musi poczekać życie. Na olx można kupić ale ceny dla niepoważnych.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie przejmuj się,Kaminskakl mówił,że to przereklamowany i nic nie warty sprzęt ;)
Screenshot-20201120-000343.png
 

Ano-2013

New member
Panowie, jak podłączacie swoje konsole? Niby mamy w konsolach hdmi 2.1 - mam telewizor z 2.1 ale amplituner/procesor nie jest z tego roku wiec nie jest wyposażony. Bezposrednio do tv i optykiem dzwiek, czy na ta chwile bezpośrednio ampli? Bo ja dopiero czekam na swoje ps5, wiec nie mogę przetestować tylko czytam teorie ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dramat płaczków :lol:

Zawsze możecie kupic na olx za 7999... Skąd ci ludzie sie biorą, to powinno być karalne a aukcje usuwane
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie mam i nie gram. Nie mam kompletnie cisnienia ani na ps5 ani na xboxa. A bawi mnie lament że nie ma, że sklepy nie dały rady blablabla.. Nie dały to nie dały, każdy dorosły rozumny człowiek to rozumie a przynajmniej powinien.

Gram ost w gram turismo i śrubuje swoje rekordy na nurburgringu i le mans na kierownicy, lub wbijam zloto na zadaniach i to mi wystarcza.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No, a czy nie " o tako Polske walczyli my"? ; )
Wolny, niczym nie skrępowany rynek? Wiem, wiem, koń by się uśmiał.

Też uważam, że to chore ceny, ale jak ktoś to kupuje, to jego sprawa.
Może ktoś kupił choremu dzieciakowi w szpitalu, może ktoś zarabia 100k/msc. i ma wywalone na takie drobne, a może ktoś jest zwyczajnym nagrzańcem, wyciągnął kase przeznaczoną na wakacje ze skarpety i stwierdził, że woli grać skoro i tak nigdzie przez tego wirusa nie pojedzie : D
 
Ostatnia edycja:
Do góry