Ps4 czy warto

Dubek

Member
Bez reklam
No tak, o ile dodadzą te ficzery. Z drugiej strony bezsensem z ich strony byłoby nie podbić chociaż rozdzielczości i tekstur do 4K skoro docelowo konsola ma obsługiwać natywnie tę rozdzielczość. RT ma być niby sprzętowe więc z tym raczej problemu nie powinni mieć.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gdyby w trybie "wydajność",tekstury wyglądały jak w trybie "jakość" a oświetlenie jak w trybie "ray tracing",byłoby git :wink:
Ale fajnie się kosiło palmy i krzaczory :-D

Coś mi się ubzdurało z tym Cyberpunkiem i myślałem,że ulepszenia na nową generację,będą od razu :(
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Rzeczywiście lipa z tym Cyberpunkiem. W każdym razie i tak lepiej ograć to na nowej generacji, chociażby ze względu na skrócone czasy ładowania. W sumie dla mnie to jedna z głównych zalet nowych konsol. Nic tak nie denerwuje jak loadingi.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lipa, lipa, chciałoby się rzec, kij im w oko.
Ponoć ma być lekkie podbicie, ale gra w pełnej krasie wykorzystująca możliwości next genów dopiero w 2021r.

Armanig,zobacz jaką znalazłem dla Ciebie perełkę :-D
P.S.
Idę na Crysisa ;)

Dzięki, zawsze chciałem zostać chłopem pańszczyźnianym ; )
Crysisa widziałem, textury swoją świetność mają już sa sobą.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
PS5 w Polsce wyprzedane. Jedynie Euro RTV AGD nie ruszyło jeszcze ze sprzedażą. Ciekawe ile sztuk dostaną na stan.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bardziej jestem ciekawy ilu handlarzy kupi i po ile pojawią się na wolnym rynku, o ile w ogóle ktoś się w to jeszcze bawi. Jak chciałem złożyć preoredra, to była możliwość kupna tylko jednej sztuki, ale to nie problem do obejścia. No i pytanie jakie ceny będą po świętach, a coś czuje, że będzie wysyp nietrafionych prezentów - szczególnie jak ktoś nie koniecznie obcykany pójdzie do sklepu po grę, zobaczy nowe ceny (10€ poszły w górę) i jeszcze tego samego dnia Plejstejszyn będzie wisieć na Olejiksie :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
jestem ciekawy ilu handlarzy kupi i po ile pojawią się na wolnym rynku, o ile w ogóle ktoś się w to jeszcze bawi
Kaminskakl się tym zajmuje :-D
Polish-20200919-223614704.png
 

Yavaine

New member
Uważam, ze to celowe wywoływanie sztucznego zamieszania. Pamiętam gdy w dniu premiery kupowałem ps4, również nie było opcji na zrobienie preorderu. W dniu premier rano pojechałem do media markt i spokojnie kupiłem konsole. Nie było żadnych problemów z dostępnością, pomimo podobnej paniki co obecnie występuje na gruncie zamówień ps5.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolo, widz polega na tym, że nawet jak kupimy, to dalej nie będzie w co grać ; )
Ja tam Xb biorę od ręki, już mam alarm ustawiony na wtorek 8.00 rano, bo o 9.00 ruszają preordery.
Ps5 kupię od kogoś, kogo przycisnęło, czyli pewnie zaraz po świętach. Może się uda kupić z drugim padem, jakąś grą, w cenie obecnej premiery. Zobaczymy.

Uważam, ze to celowe wywoływanie sztucznego zamieszania. Pamiętam gdy w dniu premiery kupowałem ps4, również nie było opcji na zrobienie preorderu. W dniu premier rano pojechałem do media markt i spokojnie kupiłem konsole. Nie było żadnych problemów z dostępnością, pomimo podobnej paniki co obecnie występuje na gruncie zamówień ps5.

To bardzo ciekawe co piszesz. Ja byłem na premierze w Warszawskim C.H. w sklepie Sony, setki osób, ponoć już od godzin popołudniowych czekali przed sklepem na otwarcie o 24.00 w nocy, ludzie porobili sobie jakieś zapisy, kartki, dzikie węże, wpadły gangusie i stwierdziły, że mają w dupie jakieś kartki i się wpakowali na zasadzie kto bliżej drzwi, ten lepszy :D

Na drugi dzień, nie było szans na zakup PS4 w sklepie, zresztą dłuższy czas nie były dostępne ot tak. Przynajmniej w Wawie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cyberpunka nie ograsz stricte pod next geny, a to jedyny nie odgrzewany kotlet. Halo, czy Forze też nie. Trzeba czekać.
COD'a faktycznie jestem ciekawy.
Jest gdzieś lista gier na PS5/XB stricte pod możliwości nowych konsol?

Bierzez w ogóle PS5, XB, 3080? ; )
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jak Ci się znudzi po 3 dniach nowy Xbox,to mogę wziąć jako używkę :grin:

Tak, że ten :D
6ddb15a6324ba27e507fe45f21b2ed2e.jpg


Piramida pewnie PS5 atakuje. Chociażby dla nowego pająka. Ja Xa wezmę tylko jak będzie jakaś okazja albo gdy gry będą znacząco lepiej działać czy wyglądać tak jak teraz na One X. Trzeba czekać na pierwsze porównania i się pomyśli.
 
Ostatnia edycja:
Do góry