Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Odpaliłem CoD WW II. Myślałem, że pogram do premiery The Last of Us 2, a tu kampania na 6h. 1h za mną. Trzeba powoli dawkować :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A u mnie leci The Lost Legacy.
Lubię przywiązanie do detali (podobnie u Rockstara) a nie robienie na odpi.... ;)
[youtube]1o890fV0uCg[/youtube]
[youtube]Iyd4fJk9T30[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To już ograłem jednym ciągiem z resztą ;)

W HZD też takich detali jest mnóstwo. Jak na takie studio bez doświadczenia w sandboxach to zrobili kawał dobrej roboty. Największe wrażenie robi fizyka ruchu maszyn, to jak się przewracają czy kuleją po postrzale w nogę. Druga część to będzie jakaś miazga na nowej generacji konsol.

[youtube]HfnP7ARaJy0[/youtube]
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ma ktoś na zbyciu PS4? Może być podstawka. Znajomy szuka używki w dobrym stanie, najlepiej z jakimiś gierkami w komplecie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Za 2 tygodnie chyba nie trzeba będzie się zastanawiać który "ex" jest najładniejszy ;-)
Polish-20200603-233243499.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mówisz, że porobią HZD? Trudno też porównać liniówke do sandboxa. Ci drudzy mają trudniej. Gdzieś widziałem jak tworzyli tę grę. Ma ona specjalny, unikatowy system śledzenia oczu postaci i grafika jest renderowana w tym bardzo ograniczonym obszarze. Wszystko po to, aby wycisnąć ostatnie soki graficzne z PS4 Pro.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Sprzedaj mu swoją :D
Swoją już dawno pogoniłem :D

Mówisz, że porobią HZD? Trudno też porównać liniówke do sandboxa. Ci drudzy mają trudniej. Gdzieś widziałem jak tworzyli tę grę. Ma ona specjalny, unikatowy system śledzenia oczu postaci i grafika jest renderowana w tym bardzo ograniczonym obszarze. Wszystko po to, aby wycisnąć ostatnie soki graficzne z PS4 Pro.
Dwójka ma podobno bardziej otwarte lokacje. Z tego co mówią twórcy to za pierwszym podejściem możesz ominąć duż rzeczy, miejscowek, czy nawet opcjonalnych bossów :)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Skończyłem CoD WWII. Historia z bratem głównego bohatera i Zusmannem świetna. Spodziewałem się czegoś dużo gorszego. Fajnie się czasami tak zaskoczyć.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry