Ps4 czy warto

Caparzo

New member
Bez reklam
Tak, kupie ps plus na miesiąc, poki co weteranem jade, Londyn, bulka z masłem rajd na wilka też, gorzej z otwartymi mapami bo tam leci z kazdej strony :krol: a jedna kula zabija :hmm:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wyobrażasz sobie online z ekipą w tym domu na noktowizji, lub jakiś myk z przesłuchaniem? :D
Gra sztos, w wolnej chwili przechodzę jeszcze raz. Też może wezmę weterana, a co. Daj znać jak online wypada.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Zawsze lubiłem serie SWAT, tam po domach sie latalo, budynki itp, otwarty teren tez dobry, ale wole close qarter battle :D po calej mapie pełno kamperów. Ale jedno jest pewnie, trzeba grać codziennie żeby miec odp lvl i nie dać sie zaskoczyć właśnie przez kamperów

Wejdz sobie w tryb online ale w offline możesz włączyć mapy z botami, ustawić broń celowniki itd, tak sprawdzam broń zanim zacznę polować jak predator :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Potwierdziły się wcześniejsze pogłoski o wyglądzie PS5.
Sony oficjalnie pokazało swoją konsolę nowej generacji :D
large-264255-ayn3bszlrxhzzve8pqzqgrqai.png


Dla porównania :
xboxseriesx.0.jpg


Idę trochę posiekać gwiezdnym mieczem ;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Według mnie,ze wszystkich konsol obecnej generacji (Xbox,PS4) najlepiej prezentuje się biały Xbox One S,chociaż u mnie za bardzo by nie pasował ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zadzwoniłem do Microsoftu i opowiedziałem o sprawie.
Mają znaleźć i wychłostać projektanta,również tego od nowego Xboxa :D

Pograłem trochę w Gwiezdne Wojny i póki co,jestem mile zaskoczony ;)
 

Tygrysekk

New member
Witam,
z góry przepraszam, że próbuję się wstrzelić ze swoim dylematem, ale siedzi tu dużo graczy :) i ten temat wydawał mi się najbardziej odpowiedni.

Ja od zawsze grałem na PC, nigdy nie miałem konsoli do gier (głównie menadżery piłkarskie, fifa, pes, aktualnie WoT).
Syn dostał nowy TV (LG 55c9) i teraz chciałby w coś pograć.
Młody póki co gra w Minecraft, Rayman Legends, Fifa, jakieś wyścigi pewnie by chętnie pograł, widział grę z super grafiką Plants&Zombies (od 7 lat).
Coś mi ciągle mówi o Fortnite.

W tym roku po Komunii z uzbieranych prezentów kupimy mu porządny komputer.

Pytania:

1. Złożę mu wtedy bardzo mocny komputer do gier (wychodzi mi w okolicy 5-5,5 tys. zł). Czy w związku z tym zakup konsoli ma sens?

2. Nie wiem jak wyglądają aktualnie możliwości grania na PC na TV (oprócz monitora oczywiście), ale rozumiem, że mając bezprzewodową klawiaturę i mysz oraz game pad nie traci się na rozrywce w stosunku do konsoli do gier?
W sieci tez chyba pogra bez problemu i to bez dodatkowych kosztów jak przy konsolach.

3. Koszt gier - z tego co poczytałem gry na płytach do konsol można kupić używane, gier do PC już nie, więc tu jest chyba przewaga konsoli.
Ale znowu na Steam są często bardzo duże promocje na gry na PC i można je kupić z upustem po kilkadziesiąt procent.

4. Zdaję sobie sprawę, że konsole mają przewagę jeśli chodzi o exclusivy, ale w zdecydowanej większości są to gry przeznaczone dla starszych graczy, a syn ma dopiero 9,5.

5. Grafika na PC też oczywiście lepsza niż na konsolach. Wiadomo konsola to prostota, włączam i gram, ale na komputerze też nie widzę z tym jakichś większych problemów.

6. Jak wygląda zakup używanej konsoli, na której niby jest 40 gier wgranych. Na moje pytanie sprzedający odpowiada, że są normalnie zakupione. Nie chce mi się wierzyć, że w cenie ok 800 zł mogę kupić np. Xbox One S i 40 gier.

Liczę, że Wasze doświadczenie w rozrywce na PC i konsolach pomoże mi w podjęciu decyzji.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nowka xbox s w promocji byla za 600 - 700 zl wiec jak koles chce 800zl za uzywke to pewnie tak jest.


Komputer to komputer a konsola to konsola. Ja nie dalem sie przekonac do konsoli... wole komputer. Ciul mnie strzela jak mam sterowac tym padem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zdaję sobie sprawę, że konsole mają przewagę jeśli chodzi o exclusivy, ale w zdecydowanej większości są to gry przeznaczone dla starszych graczy, a syn ma dopiero 9,5.

Na Xboxa i PC,jest praktycznie to samo.
Exy od Sony,to w dużej mierze PEGI 16 i 18.

Ciul mnie strzela jak mam sterowac tym padem.

Popróbuj na grach z widoku 3-ej osoby :wink:
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Mnie pomogło odwrócenie osi Y. Analog rusza się jak głowa na szyi;-)

Na poczatku se pomyslalem, czemu nie xD Ciekawy pomysl.
Ale pozniej tak sobie mysle, naucze sie ze wajcha do przodu to kamera do gory. Potem wsiade do ciagnika lub na koparke i sie rypne i dopiero bedzie.... xD

Na xboxie cod na poziomie Latwy ledwo ogarniam a co dopiero weteran. dzisus.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Na xboxie cod na poziomie Latwy ledwo ogarniam a co dopiero weteran. dzisus.

Na łatwym to misje robi sie w 5 minut do zbierania pucharków:krol:

może wezmę weterana, a co. Daj znać jak online wypada.

No nic, wielu polego i maja właśnie spotkanie ze Stwórcą, zloty puchar jest za weterana, zreszta co tam zloty puchar, platyna wpadła już :popcorn:

Online jeszcze nie gralem, nie mam ps plus. :lol:

Jak na poziom weteran to idzie to łatwo no albo wprawna ręką johna wicka ich zabija, w tunelu fajna misja do puchary zeby tylko z pistoletem zabijać, kulek 40 pare, wroga ponad 30 wiec tak średnio 2 kulki na jednego , a więc headshoty mile widziane..
No i na weteranie operowanie w domkach dwóch czy na ulicy w londynie to poezja. Coś pięknego :popcorn:
 
Do góry