Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Czym dalej tym lepiej :) Póki co Horizon to dalej mój numer jeden z tego typu gier, ale Wiedźmin dobrze się zapowiada.
7ea60e63508d83422d535db84f716ba0.jpg
Horizon i Wiesiek to dwa różne światy. Nie porownywał bym do siebie tych gier :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pojawiły się Gearsy 5 w GamePassie, czyli za free.
Co prawda jestem po pierwszym sezonie (?), ale jak dla mnie, to jedna z najładniejszych, jak nie najładniejsza gra jaka się pojawiła na XB.

Jak na możliwości konsoli, wygląda to niesamowicie. HDR, kolory, tekstury, jest dobrze.
Nie ma też tej sztuczności w grafice która mnie irytuje - właśnie w rzekomo dopieszczonych grach. Gdzie nie spojrzymy, każdy detal otoczenia jest dopracowany.

Jeżeli to potrafili wycisnąć z obecnej generacji (XBX), to jestem spokojny o to co będziemy mieli w następnej. To jest dobry sygnał.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mam już zainstalowane na Xboxie. Po powrocie i przejściu Wiedźmina napewno zagrań. GoW 4 było bardzo fajne. Taka relaksująca gra :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Daj znać, bo jest piknie.
Jeżeli chodzi o gameplay/fabułe, to o wiele lepiej mi się grało w Rage 2 - ten system sterowania mocno uzależniający, fabularnie mimo, że typowo, to chciało się pchać do przodu, ale Gearsy też spoko, no, ale graficznie dwa różne światy. Gearsy tutaj wymiatają.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wydaje ci sie ze duza.

Nawet nie wiem kiedy mi pyklo.
Powiem szczerze ze dodatki sa na wyzszym poziomie niz podstawka.
 

TasieK79

Member
Witam wszystkich. Przez ostatnie dni przebrnąłem czytając połowę wątku (kiedyś tam zacząłem, potem urodził się junior, ), fajnie jest poczytać wasze subiektywne oceny różnych gier. Aktualnie próbuję zacząć i skończyć co ciekawsze gry z Plusa(kończę właśnie Beyond) także zaległości sporawe [emoji14]
Za dużo gram online i to praktycznie wciąż w te same serie i pozycje: PES, BF czy też chociażby Rocket League(online zajmuje zdecydowanie za dużo czasu jak kilka osób tu napisało). Z głośniejszych gier skończyłem Wieśka z dodatkami(mega pozycja, ile godzin poszło ehhh [emoji6] i TLOU.

Pytanie do armanig :
Grałeś tego Wreckfesta na PS4? Na razie jest w koszyku, poczekam na spokojnie na jakąś dobrą promke, na razie mam w co grać do końca roku, ale po tym jak pisałeś zrobiłeś mi smaka na tą rozwałkę.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytanie do armanig :
Grałeś tego Wreckfesta na PS4? Na razie jest w koszyku, poczekam na spokojnie na jakąś dobrą promke, na razie mam w co grać do końca roku, ale po tym jak pisałeś zrobiłeś mi smaka na tą rozwałkę.

Jasne, że grałem. Ponad rok czekałem na wersję konsolową.
Jak tylko docenisz fizykę - nie mam na myśli realizmu, aczkolwiek daje złudzenie takiego, to nie ma się nad czym zastanawiać. Rozpierducha jak za starych dobrych czasów, a jak obczaisz sterowanie, to rywalizacja w wyścigach.

Pograć kilka dni, zrobić przerwę i wrócić podnieść adrenalinę.
To nie jest tytuł w który się gra codziennie, raczej odskocznia.
Daj znać jak będziesz chciał sposób na kasę i lvl, a te potrzebne od odblokowania dobrych fur.
 

TasieK79

Member
Jasne, że grałem. Ponad rok czekałem na wersję konsolową.

Jak tylko docenisz fizykę - nie mam na myśli realizmu, aczkolwiek daje złudzenie takiego, to nie ma się nad czym zastanawiać. Rozpierducha jak za starych dobrych czasów, a jak obczaisz sterowanie, to rywalizacja w wyścigach.



Pograć kilka dni, zrobić przerwę i wrócić podnieść adrenalinę.

To nie jest tytuł w który się gra codziennie, raczej odskocznia.

Daj znać jak będziesz chciał sposób na kasę i lvl, a te potrzebne od odblokowania dobrych fur.
Dzięki, czegoś takiego właśnie szukam.
Na razie wersja cyfrowa deluxe w PSS stoi 250, poczekam na promo.
Sprawdzałeś na PS4?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 
Do góry