Ps4 czy warto

szfagir

New member
Co polecacie teraz do grania?
Ja nieustannie męczę Wieśka 3, gdyż jednego osiągnięcia mi brakuje do platyny, ale czasami chcialbym w coś innego pograć. :)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Odpaliłem Wiedźmina, ale obejrzałem pierwszy filmik i na tym koniec :D Pogram po długim weekendzie coś dłużej. Jak się nie wkręcę to idzie na sprzedaż.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W Tony Howk'a zagrywałem miesiącami, zdaje się, że jeszcze na PSX i gra była mega, godzinami wykręcałem triki i pobijałem rekordy, potem przekombinowali i tam gdzie w prostocie była siła, zrobił się jeden wielki misz masz, oby tu nie było podobnie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Warto jeszcze wspomnieć - w kontekście frajdy z Howkiem, o SSX, tam również miałem kupe frajdy. Podobnie, triki, zjazdy i rewelacyjna jak na owe czasy grafika.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Macie jakiś patent na wbicie pucharku "apokalipsa na dopalaczu" w DG? Juch mnie już strzela :D Mam nitro 3 poziomu, kręcę, kręcę i nie wpada.
Dobra, wpadło:-D

Fabuła ukończona. Nie rozumiem tych ocen 5-6/10. Świetna pozycja. Bawiłem się lepiej niż przy GOW i Spidermanie. 9/10 za delikatne bugi i zakończenie bez jaja. Chociaż przede mną jeszcze to ukryte i ze 20 hord do ubicia :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dobra, wpadło:-D

Fabuła ukończona. Nie rozumiem tych ocen 5-6/10. Świetna pozycja. Bawiłem się lepiej niż przy GOW i Spidermanie. 9/10 za delikatne bugi i zakończenie bez jaja. Chociaż przede mną jeszcze to ukryte i ze 20 hord do ubicia :D
Mam podobnie :) GoW mnie nie wkręcił (chociaż przeszedłem całą fabułę). Nie mój klimat, tak samo jak Wiesiek. DG za to świetny. Fabuła, dialogi, grywalność i mega klimat.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ja spidermana ogarnolem i humana :) świetne gierki. Powoli czekam na ps5 a tu jeszcze tyle tytułów nie ogarnietych na ps4 red read redemption 2 i devil mc5
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Czym dalej tym lepiej :) Póki co Horizon to dalej mój numer jeden z tego typu gier, ale Wiedźmin dobrze się zapowiada.
7ea60e63508d83422d535db84f716ba0.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziś/Wczoraj premiera WRECKFEST. Omawiamy lata temu na forum.
W końcu po latach pojawiało się na konsolach.

Zagrywałem się na PC, teraz będzie konsola.
Dla mnie to jest peterda, 10/10, w serwisach, jak chociażby IGN 9/10.
Genialny model jazdy, miód płynie (fizyka to mix realizmu z arcade, dobrane perfekcynie)
Wszystkie Forze i inne cuda mogą się chować (gameplay i jeszcze gameplay), ale co kto lubi.

Tutaj nie pogadamy, 2-3 osoby piszą, ale jak ktoś zagląda, niech wie, że dzień sądu właśnie nastąpił :D Kto chętny na online czyt. pogrom, niech pisze na priv.

[youtube]9Ig5uPm3GaY[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry